Arsenal konečně vyhrál, ale trápil se. Stejně tak Man City

FOTO Teskné blues. Chelsea ve šlágru kola padla s United
Manchester United se rychle dostal do dvoubrankového vedení. Už ve 12. minutě vedl na hřišti londýnského klubu 2:0. První gól padl už ve 4. minutě a do vlastní sítě si jej vstřelil Luiz.
Ve 44. minutě inkasoval po Petru Čechovi také Albert de Gea.
Autorem gólu byl Juan Mata, který má v posledních týdnech velkou formu.
...
27. 10. 2012 18:15

Londýn - Fotbalisté Arsenalu po dvou soutěžních porážkách za sebou zabrali a v anglické lize zdolali poslední QPR 1:0 brankou Artety z 84. minuty.

Stejným výsledkem skončil také zápas obhájců titulu Manchasteru City, kteří hráli na domácí půdě se Swansea. Jedinou trefu si v 61. minutě připsal Carlos Tevez.

Arsenal bez zraněného reprezentačního kapitána Tomáše Rosického nestačil v minulém utkání Premier League na Norwich a ve středu doma podlehl Schalke. V obou zápasech vyšel střelecky naprázdno.

Svěřencům Arséna Wengera se ani dnes na stadionu Emirates dlouho nedařilo překonat houževnatého soupeře v čele s jistým brankářem Júliem Césarem. Odpor QPR povolil deset minut před koncem, kdy dostal červenou kartu obránce Stéphane Mbia. Krátce poté Arteta z dorážky rozhodl.

Domácí se v neúplné tabulce posunuli z devátého na čtvrté místo. Těšit je mohl i návrat uzdraveného záložníka Jacka Wilsherea, který po sedmnácti měsících nastoupil k prvnímu soutěžnímu utkání a odehrál 67 minut.

Anglická fotbalová liga - 9. kolo:

Aston Villa - Norwich 1:1
Branky: 27. Benteke - 79. Turner

Arsenal - QPR 1:0
Branka: 84. Arteta

Reading - Fulham 3:3
Branka: 26. Leigertwood, 85. McCleary, 90. Robson-Kanu - 61. Ruiz, 77. Baird, 88. Berbatov

Stoke - Sunderland 0:0

Wigan - West Ham United 2:1
Branky: 8. Ramis, 47. McArthur - 90. Tomkins

Manchester City - Swansea 1:0
Branka:(61. Tévez)

1. Chelsea 8 7 1 0 19:6 22
2. Manchester City 9 6 3 0 18:9 21
3. Manchester United 8 6 0 2 21:11 18