Argentina - Mexiko 1:1 (1:1), prodlužuje se

ČTK
24. 6. 2006 22:54
Fotbalisté Argentiny a Mexika hrají v Lipsku v druhém osmifinále mistrovství světa po 90 minutách 1:1. Mexičané se ujali vedení v šesté minutě brankou Márqueze, už o čtyři minuty později však poslal Borgetti míč do vlastní sítě. Zápas se bude prodlužovat a vítěz bude hrát ve čtvrtfinále v pátek v Berlíně s Německem.

Branky: 10. vlastní Borgetti - 6. Márquez. Rozhodčí: Busacca - Buragina, Arnet (všichni Švýc.). ŽK: Heinze - Márquez, Castro. Diváci: 43.000 (vyprodáno).

Argentina: Abbondanzieri - Scaloni, Ayala, Heinze, Sorín - Rodriguez, Mascherano, Cambiasso (76. Aimar) - Riquelme - Saviola (84. Messi), Crespo (76. Tevez). Trenér: Pekerman.

Mexiko: Sánchez - Méndez, Osorio, Salcido - Castro, Márquez, Pardo (38. Torrado), Guardado (67. Pineda), Morales (74. Zinha) - Fonseca, Borgetti. Trenér: Lavolpe.