V takové mlze by ani Rákosníček Brčálník nenašel. Ale biatlonisté přesto závodili

Mha přede mnou, mha za mnou
Durynský les a konkrétně středisko Oberhof tento týden hostilo Světový pohár biatlonistů. A zejména v neděli o sobě dalo místní nechvalně proslulé počasí hodně znát.
Zejména závod mužských štafet hustá mlha hodně ovlivnila. Takhle to vypadalo v neděli odpoledne na střelnici.
A takovýhle výhled měli zase diváci.
Z pětadvaceti týmů dokončilo závod jen třináct, mezi těmi, kteří byli o kolo předjeti se nacházeli i Češi, kteří byli nakonec klasifikováni jako čtrnáctí.
Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík
Sport Sport, (C) Český biatlon, Petr Slavík
7. 1. 2018 17:49
Podívejte se na fotogalerii z nedělních štafet biatlonistů, které se konaly v tradičně zachmuřeném Oberhofu.
 

Právě se děje

před 32 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy