Z "blbé blondýny" je Xena. Pazderková šokovala proměnou v soutěži Bikini fitness

Jiří Škuba Erika Šedivá Jiří Škuba, Erika Šedivá
16. 10. 2020 6:29
Iva-Xena. Ke slavné filmové silačce se po soutěži Bikini Fitness přirovnala herečka Iva Pazderková. A je třeba říct, že právem. Na její neuvěřitelnou proměnu se můžete podívat ve Sportovním Sociálu.
Z blbé blondýny je Xena. Pazderková šokovala proměnou v soutěži Bikini fitness | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 4 minutami

Česko si mezi zeměmi na žebříčku korupce pohoršilo o pět míst

Česká republika se na žebříčku organizace Transparency International (TI), která sleduje korupci, propadlo v roce 2020 oproti předchozímu roku o pět míst a mezi 180 sledovanými zeměmi a územími je na 49. příčce. Pokračuje tak negativní hodnocení vývoje v Česku, protože i na loňském indexu si ČR oproti roku 2019 pohoršila, a to o šest míst. Nejférověji si ve světě podle TI loni vedlo Dánsko a Nový Zéland, na opačném konci škály jsou Jižní Súdán a Somálsko.

Zdroj: ČTK
před 58 minutami

OSN ostře zkritizovala evropské země, že nezákonně vytlačují uprchlíky od svých hranic

Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) ostře kritizoval evropské země, které podle něj od svých hranic protiprávně vyhánějí uprchlíky, aniž by jim poskytly možnost požádat o azyl. Podle vyjádření úřadu je tato praxe čím dál častější na moři i na pozemních hranicích a státy by s takovým postupem měly okamžitě skoncovat a zahájit vyšetřování konkrétních přečinů. Konkrétní země UNHCR nejmenoval.

Zdroj: ČTK
Další zprávy