Wizards se konečně zase dočkali výhry, Kobe překonal Shaquilla

Veselý, který se ocitl na zemi i po souboji s DeMarem DeRozanem, si za 10 minut na hřišti nepřipsal jediný bod, připsal tři útočné doskoky, ale také čtyři fauly a dvě ztráty, nedostal k jediné střele a z celého týmu Wizards byl nejhorší v bilanci plus/mínus, v níž se dostal na -9.
Basketbalisté Washingtonu se na pátou výhru v sezoně nadřeli, přestože v průběhu utkání vedli až o 18 bodů. Toronto ale předvedlo ve druhé půli stíhací jízdu, díky níž dotáhlo utkání do prodloužení (John Wall se probíjí přes Jerryda Baylesse z Toronta)
V prodloužení Wizards udrželi soupeře na třech bodech, a tak jej porazili podruhé z dosavadních tří vzájemných zápasů. (Linas Kleiza se snaží zastavit Trevora Bookera)
Washington střelecky táhl John Wall (vpravo) s 31 body a Nicky Young (vlevo) s 29. Toronto se mohlo opřít o Linase Kleizu a Jarreda Baylesse, kteří nastříleli po 30 bodech.
Reuters ČTK Jaroslav  Šindelář Reuters, ČTK, Jaroslav Šindelář
7. 2. 2012 11:57

Basketbalisté Washingtonu porazili v pondělním zápase NBA Toronto 111:108 po prodloužení, a připsali si tak po čtyřech prohrách v řadě páté vítězství v sezoně. Zajímavou metu se povedlo překonat Kobemu Bryantovi, který se v historických střeleckých tabulkách dostal na páté místo před někdejšího spoluhráče z LA Lakers Shaquilla O'Neala