VIDEO Tak Chára podťal spoluhráče a přišel ke stehům

18. 6. 2013 6:43
Podívejte se na video střetu Cháry s Lucicem na předzápasovém rozbruslení.
Podívejte se na video, jak Chára sundal na rozbruslení spoluhráče Lucice | Video:

Boston - Hokejový obr Zdeno Chára nezvládl během rozbruslení před třetím finále Stanley Cupu mezi jeho Bostonem a Chicagem bruslařský oblouk ve středním pásmu a podťal na modré čáře stojícího a nic netušícího útočníka Milana Lucice.

Oba hráči naštěstí pro domácího mohli zasáhnout i do samotného zápasu, Chára si ale do něj z nešťastného střetu přinesl několik stehů na zátylku, po kterém se mu přejela Lucicova brusle.

 

Právě se děje

před 32 minutami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy