FOTO Surfující psi? Plážový fenomén v USA!

Surfující psi na kalifornské pláži
Surfující pejsci ... / Kalifornie, Huntington Beach (29.8.2013)
Surfující pejsci ... / Kalifornie, Huntington Beach (29.8.2013)
Surfující pejsci ... / Kalifornie, Huntington Beach (29.8.2013)
Surfující pejsci ... / Kalifornie, Huntington Beach (29.8.2013)
Foto: Reuters
kol
29. 9. 2013 15:03
Koncem srpna se v Kalifornii odehrálo jedno velmi zajímavé sportovně zábavné odpoledne. Na Huntington Beach se sešli příznivci surfování se svými psími mazlíčky.

Koncem srpna se v Kalifornii odehrálo velmi zajímavé sportovní odpoledne. Na Huntington Beach se sešli příznivci surfování se svými psími mazlíčky. Jenže páníčkové tu byli jen jako servisní doprovod. Ve vlnách dováděli hlavně jejich pejsci. Jak probíhal pátý ročník soutěže Surf City Surf Dog?

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Metropolí Eritrey otřáslo šest explozí, možná šlo o rakety z Tigraje

 Eritrejským hlavním městem Asmarou otřáslo v pátek pozdě večer šest explozí. Informovalo o tom americké ministerstvo zahraničí. Příčina ani přesné místo výbuchů zatím nejsou jasné, nicméně na Asmaru už dříve stříleli rakety povstalci ze sousední etiopské oblasti Tigraje, kde proti nim bojuje etipská armáda, poznamenala dnes agentura Reuters.

"V Asmaře nastalo ve 22:13 šest explozí," sdělilo ministerstvo zahraničí Spojených států na Twitteru. Zároveň vyzvalo americké občany, aby měli stále na paměti konflikt, který se odehrává v Tigraji. Tigraj leží na severu Etiopie a je jedním z jejích autonomních států. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy