VIDEO Sparťanské soustředění? Srandičky, karty, knížka

Sport Sport
3. 7. 2013 13:05
Podívejte se na pohled pod pokličku sparťanské přípravy na novou sezonu.
Podívejte se na originální video ze sparťanského soustředění. | Video: www.sparta.cz

Bad Leonfelden - Zajímá vás, jak vypadá běžný den profesionálního fotbalisty pražské Sparty na soustředění v Rakousku? Díky dalšímu originálnímu nápadu klubu, který bude v následujícím ročníku Gambrinus ligy obhajovat stříbrnou pozici, máte jedinečnou možnost.

Kameru GoPro si na svou hlavu tentokrát nasadil zkušený stoper Ondřej Švejdík. Měl ji na sobě celý den, načež vzniklo více než čtyřminutové zábavné video, které představuje běžný den sparťanské přípravy.

Dozvíme se například, že Kamil Vacek je po návratu do Sparty tichý, až stydlivý, že hlavní aktér Švejdík čte před spaním román Kdo chytá v žitě od J. D. Salingera, nebo že v klubovém autobusu se hrají karty.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

V Německu zadrželi čtyři lidi, podle policie chystali útok na synagogu v Hagenu

Německá policie uvedla, že v souvislosti s možným útokem na synagogu ve městě Hagen zadržela čtyři lidi. Jedním z nich je 16letý mladík, který se podle médií chystal zaútočit výbušninou. O hrozbě před nejdůležitějším židovským svátkem Jom Kipur (Den smíření) informovala policie ve středu večer.

"Vyšetřování vedlo k identifikaci a zatčení 16letého Hageňana. V průběhu vyšetřování byli zadrženi celkem čtyři lidé," uvedla místní policie na Twitteru.

Magazín Der Spiegel a deník Bild předtím uvedly, že se k útoku na synagogu s pomocí výbušniny chystal 16letý Syřan. Jeho byt v Hagenu nyní podle agentury DPA prohledává policie. Informaci o hrozícím útoku podle zmíněných médií obdržely německé úřady od zahraniční zpravodajské služby, která zaznamenala islamistovo podezřelé chování na internetu. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy