VIDEO Hvězdy amerického fotbalu natočily hiphopové video

5. 8. 2013 14:05
Dva elitní quarterbaci amerického fotbalu a shodou okolností rovněž bratři, Eli a Peyton Manningové, natočili vtipnou reklamu, ve které vystupují jako rappeři.
Video:

Dva elitní quarterbaci amerického fotbalu a shodou okolností rovněž bratři, Eli a Peyton Manningové, natočili vtipnou reklamu, ve které vystupují jako rappeři. Hudební klip se stal velkým hitem predevším v Americe. Připomínáme, že sezona NFL začíná v pátek 6. září zápasem Baltimore Ravens a Denver Broncos, za které hraje právě Peyton Manning.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy