Ve VC Německa kralovalo Ferrari. Vettel zaspal na startu

Ve VC Německa kralovalo Ferrari. Vettel zaspal na startu
Klíčovou fází závodu byl start. Ten se nepovedl Vettelovi, a tak se před něj hned dostaly oba vozy ferrari.
Další zaváhání však pilot Red Bullu neudělal, a tak dojel třetí.
Tribuny okruhu v Hockenheimu úplně zaplněny nebyly.
Domácí Michael Schumacher dojel devátý.
Foto: Reuters
Reuters Tomáš  Kubánek Reuters, Tomáš Kubánek
25. 7. 2010 17:23

V neděli 25. června se na Hockenheimringu jel jedenáctý závod letošního MS formule 1. Pořadí na předních příčkách se prakticky určovalo už na startu. Vyhrál Fernando Alonso z Ferrari, druhý skončil jeho stájový kolega Felipe Massa a třetí Sebastian Vettel z Red Bullu.

 

Právě se děje

před 40 minutami

O byty po H-Systemu má zájem 58 z 60 jejich současných uživatelů

Dnes končí termín pro podání nabídek na odkup 60 bytů v Horoměřicích u Prahy po zkrachovalé společnosti H-System. Nabídku podalo 58 z 60 současných uživatelů bytů, dva konkurzní správkyni napsali, že o byt nemají zájem a vyklidí ho. Celková hodnota sídliště podle minimálních cen znaleckých posudků činí zhruba 210 milionů korun, řekli dnes šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel a Martin Junek, předseda bytového družstva Svatopluk, které sdružuje část bývalých klientů H-Systemu.

"Nabídky ještě můžou chodit. Dva ze současných uživatelů nemají o odkup zájem všech zbylých 58 podalo nabídku, a souhlasí tak s cenou, kterou určil znalecký posudek," řekl Pavel. Konkurzní správkyně obdržela také několik nabídek na odkup některých bytů od třetí strany. Obdržené nabídky by měl věřitelský výbor vyhodnotit v úterý 26. ledna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy