VC Německa (Sachsenring)

Kornfeil vedl i na Sachsenringu, nakonec dojel desátý. Bodovali Salač i Abraham
Motocykly

Jakub Kornfeil sice po Assenu vedl i v závodě Moto3 na Sachsenringu, v cíli Velké ceny Německa ho ale nakonec odmávli na desáté pozici.
Kornfeil poprvé v sezoně vyrazí do závodu Moto3 z druhé řady
Motocykly

Dosud nejlépe v kariéře zvládl boje o pozice na startu Filip Salač, který zajel třináctý čas a zajistil si pátou řadu na roštu.
Kornfeil zatím patří k nejrychlejším i na Sachsenringu
Motocykly

V tréninkovém dnu před nedělní německou Grand Prix zajel Kornfeil ve třídě Moto3 čtvrtý nejlepší čas.
Kornfeil si po Velké ceně Německa vylepšil pozici. V celkovém pořadí je sedmý
Motocykly

Jakub Kornfeil se pošesté v sezoně vešel do elitní desítky. Před Velkou cenou České republiky je v celkovém pořadí mistrovství světa sedmý.
Kornfeil odstartuje na Sachsenringu ze sedmé řady, Abraham z osmé
Motocykly

Pole position ve třídě Moto3 získal Španěl Jorge Martín.
Čeští motorkáři na Sachsenringu na body nedosáhli, Kornfeila od nich dělilo jen čtvrt vteřiny
Motocykly

Jakub Kornfeil letos v mistrovství světa silničních motocyklů třídy Moto3 bodoval pouze jednou.
Motocykly

Jakub Kornfeil v prvním dnu Velké ceny Německa zajel 11. čas. Tréninky suverénně ovládl lídr šampionátu Joan Mir.
Kornfeil se na mokrém Sachsenringu posunul o jedenáct míst, dojel těsně pod stupni vítězů
Motocykly

Jakub Kornfeil na deštivém Sachsenringu poskočil o v Grand Prix třídy Moto3 o 11 příček dopředu, v cíli byl odmáván na čtvrté pozici.
Kornfeil odstartuje na Sachsenringu z páté řady, Lorenzo v MotoGP dvakrát spadl
Motocykly

Výsledky kvalifikace na závod světového šampionátu silničních motocyklů na německém okruhu Sachsenring
Šéf je ve vězení, týmu MotoGP Forward Yamaha hrozí krach
Motorismus

Hanika startoval druhý, vedl, ale nakonec dojel třináctý
Motorismus

Výsledky Velké ceny Německa silničních motocyklů.
Hanika v byl kvalifikaci Moto3 znovu třetí
Motorismus

Výsledky kvalifikace na Velkou cenu Německa silničních motocyklů.
Kalendář a výsledky motocyklového MS pro sezonu 2015
Motorismus

Podívejte se na kompletní rozpis a výsledky závodů MS silničních motocyklů v roce 2015 a také na kalendář MS superbiků.
Hanika chybou přišel o další skvělý výsledek, Kornfeil 11.
Motorismus

Český motocyklový závodník Karel Hanika dnes na Sachsenringu zopakoval chybu, kterou udělal před 14 dny v závodě Moto3 v Assenu a znovu v boji o…
Hanika děkuje dešti, na Sachsenringu odstartuje čtvrtý
Motorismus

Nováček v MS silničních motocyklů Karel Hanika obsadil čtvrté místo v kvalifikaci na Velkou cenu Německa třídy Moto3 na Sachsenringu.
Kalendář a výsledky MS silničních motocyklů pro sezonu 2014
Motorismus

Podívejte se na kompletní rozpis závodů světového šampionátu silničních motocyklů v roce 2014.
Kornfeil dojel na Sachsenringu těsně za první desítkou
Motorismus

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil ukončil na německém Sachsenringu čekání na body a v nedělní Velké ceně Německa třídy Moto3 obsadil 11.…