VC Německa (Hockenheim, Nürburgring)

Kubica po sezoně odejde z Williamsu, ve formuli 1 nechce pokračovat za každou cenu
Formule 1

44letý pilot v týmu skončí po jediném roce závodění, při comebacku v královské automobilové třídě po vážném zranění se zatím výrazněji neprosadil.
Vettel předvedl skvělou stíhací jízdu, ale závod v Německu vyhrál nakonec Verstappen
Formule 1

Chaotickou Velkou cenu Německa formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu a připsal si druhé vítězství v sezoně.
Potupa pro Ferrari v kvalifikaci. Vettel odstartuje na domácí trati z poslední pozice
Formule 1

Do nedělní Velké ceny Německa formule 1 odstartuje z prvního místa obhájce titulu a vedoucí jezdec šampionátu Lewis Hamilton z Mercedesu.
Tréninky na Velkou cenu Německa ovládli jezdci Ferrari
Formule 1

Nejlepší čas zajel monacký pilot Charles Leclerc, který předčil čtyřnásobného mistra světa Němce Sebastiana Vettela o 124 tisícin sekundy.
Hvězdy jsou si ve formuli 1 rovnější. Teď v Německu jury ulevila pro změnu Hamiltonovi
Formule 1

Lewis Hamilton sice v Hockeinheimu vyjel z nájezdu do boxů jako smyslů zbavený přes trávu, citelný trest za to ale nepřišel.
Vettel se omlouval, kudy chodil. Podle Rosberga zbytečně riskoval
Formule 1

Sebastian Vettel měl domácí Grand Prix plně ve svých rukou. Místo vítězství ale boural a do cíle vůbec nedojel.
Vettel před německými fanoušky daroval Hamiltonovi vítězství i vedení v šampionátu
Formule 1

Hamilton se stal 12. pilotem v historii formule 1, který vyhrál závod z dvanácté nebo horší startovní pozice.
Vettel odstartuje doma z prvního místa, Hamiltona zradila technika
Formule 1

Sebastian Vettel vyhrál teprve podruhé v kariéře kvalifikaci na německou Grand Prix formule 1.
Němci nebyli doma proroky. Páteční trénink na Hockenheimringu patřily Red Bullu
Formule 1

Formule 1 se do Německa vrací po roční pauze, loni se závod z ekonomických důvodů nejel.
Mercedes by rád uspěl aspoň v druhé domácí Velké ceně. Radost mu chce zkazit Vettel
Formule 1

Jako doma se ve Velké ceně Německa formule 1 cítí tým Mercedes i jeho velký rival, pilot týmu Ferrari Sebastian Vettel.
Déšť Čechům nepřál. Kornfeil byl v kvalifikaci devatenáctý, Abraham o místo horší
Motocykly

Na startu bude Jakub Kornfeil osmnáctý, protože před ním umístěný Danny Kent přijde o 12 míst na startu kvůli nebezpečné jízdě.
Otřes v kalendáři F1: vrací se Velké ceny Francie a Německa, končí naopak závodění v Sepangu
Formule 1

FIA zveřejnila kalendář závodů na rok 2018. Po deseti letech se vrátí formule 1 do Francie, naopak v nové sezoně se nepojede Velká cena Malajsie.
Mercedes hledá krotitele zmatené šelmy. Značka: Nico Rosberg
Formule 1

Nico Rosberg neztratil jen vedení v šampionátu formule 1, ale v další z nekonečných honiček za Lewisem Hamiltonem také klid a rozvahu.
Hamilton vyzrál na Rosberga i na domácí půdě, vede už o 19 bodů
Formule 1

Nico Rosberg nevyužil před domácími fanoušky startu z prvního místa, Velkou cenu formule 1 na okruhu Hockenheim vyhrál Lewis Hamilton.
Rosberg porazil Hamiltona a ovládl tréninky na Velkou cenu Německa
Motorismus

Na domácí půdě jezdec Mercedesu Nico Rosberg opanoval páteční tréninky na Velkou cenu Německa.
Krize je krize. Ani Němci letos nemají na závod formule 1
Motorismus

I když mají němečtí piloti na svém kontě druhý největší počet titulů mistrů světa formule 1, poprvé od roku 1960 se na území jejich vlasti nejede…