Turnaj mistryň 2019

Turnaj mistryň 2019 se bude tentokrát konat v Šen-čenu v Číně a bude tomu tak po následujících pět let.

Turnaj mistryň se v roce 2019 koná od 27. října a potrvá do 3. listopadu 2019 a zúčastnit by se ho z českých tenistek podle dosavadních výsledků měly minimálně Petra Kvitová a Karolína Plíšková.

Korunovace životní sezony. Strýcová vyhrála Zlatého kanára, mezi muži první Berdych
Tenis

V pátek zářila Barbora Strýcová na vyhlášení Sportovce roku, kde skončila devátá. Tenisovou anketu Zlatý kanár už v sobotu opanovala.
Dva roky depresí pomohly zrodu královny. Neuvěřitelně děsivé, přiznává Bartyová
Tenis

Ashleigh Bartyová. Královna, která se na trůn mohutně odrazila ze samotného dna.
Bartyová korunovala životní sezonu triumfem na Turnaji mistryň
Tenis

Třiadvacetiletá hráčka porazila v dnešním finále v čínském Šen-čenu obhájkyni titulu Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 6:4, 6:3.
7:24
Tenis

Tenistka Barbora Strýcová prohrála se Sie Šu-wej ve finále čtyřhry na Turnaji mistryň v čínském Šen-čenu s Babosovou a Mladenovicovou 1:6 a 3:6.
Plíšková si finále Turnaje mistryň nezahraje. Prohry s Bartyovou ale může litovat
Tenis

Karolína Plíšková si proti Ashleigh Bartyové vytvořila dvanáct brejkbolů. Proměnila ale jediný, a tak si finále zahraje světová jednička.
Strýcová si na Turnaji mistryň zahraje o titul, sezonu ukončí jako světová jednička
Tenis

Barbora Strýcová postoupila se Sie Šu-wej z Tchaj-wanu do finále Turnaje mistryň a poprvé ukončí sezonu na pozici světové deblové jedničky.
Duel pravdy. Plíšková má být bez šance, Halepovou ale trýzní pochyby
Tenis

Slušně rozjetá rivalita mezi Karolínou Plíškovou a Simonou Halepovou napíše další, již jedenáctý díl v Šen-čenu na tenisovém Turnaji mistryň.
3:53
Tenis

Petra Kvitová prohrála na Turnaji mistryň i druhý zápas v základní skupině, Švýcarce Belindě Bencicové podlehla 3:6, 6:1, 4:6.
2:43
Tenis

Česká tenistka Karolína Plíšková vstoupila do Turnaje mistryň v Šen-čenu porážkou 6:7, 4:6 s obhájkyní titulu Elinou Svitolinovou z Ukrajiny.
1:06
Tenis

Petra Kvitová podlehla na Turnaji mistryň Japonce Naomi Ósakaové 6:7, 6:4 a 4:6. Naopak Krejčíková se Siniakovou i Strýcová byly v deblu úspěšné.
Další ruský skalp nepřidala. Muchová nestačila v Moskvě na Pavljučenkovovou
Tenis

Karolína Muchová na turnaji v Moskvě na třetí finále v sezoně nedosáhla, v semifinále podlehla 4:6, 7:6, 1:6 domácí Anastasii Pavljučenkovové.
Nadšená Kvitová už má jistotu. Česká tenistka si posedmé zahraje Turnaj mistryň
Tenis

"Po skvělém startu sezony v Austrálii jsem na sebe pyšná, že jsem si zajistila místo," uvedla Petra Kvitová.

Semifinále v Pekingu vyneslo Ósakaové postup na Turnaj mistryň

Japonská tenistka Naomi Ósakaová se jako pátá hráčka v pořadí kvalifikovala na Turnaj mistryň. Vítězka letošního Australian Open si zajistila start na prestižním vrcholu sezony dnešním postupem do semifinále turnaje v Pekingu.

Už dříve se do Šen-čenu na závěrečnou akci roku pro osmičku nejlepších hráček kvalifikovaly vítězka Roland Garros Ashleigh Bartyová z Austrálie, Karolína Plíšková, wimbledonská vítězka Rumunka Simona Halepová a šampionka US Open Bianca Andreescuová z Kanady.

O postup na Turnaj mistryň dál usiluje i šampionka z roku 2011 Petra Kvitová, která má na kontě už šest startů. V žebříčku sezony jí aktuálně patří šesté místo za Ósakaovou a stejně jako Japonka mohla získat jistotu, pokud by v Pekingu zvládla dnešní čtvrtfinálový duel s Bartyovou.

Turnaj mistryň s rekordní dotací 14 milionů dolarů se letos uskuteční poprvé v čínském Šen-čenu. Hrát se bude od 27. října do 3. listopadu.

Dvě Češky ve finále. V Číně si o trofej zahrají Plíšková i Peschkeová
Tenis

Karolína Plíšková porazila v semifinále turnaje v Čeng-čou Australanku Alju Tomljanovicovou 6:3, 6:2. Soupeřce nabídla jediný brejkbol.
Bartyová má letos jako první tenistka jistý Turnaji mistryň
Tenis

Australská tenistka Ashleigh Bartyová se jako první hráčka letos kvalifikovala na Turnaj mistryň ve dvouhře.