Třinec v Lize mistrů potopil Čech. Tomášek se v dresu Färjestadu blýskl hattrickem

před 3 hodinami

Hokejisté Třince prohráli svůj pátý zápas v Lize mistrů na ledě Färjestadu 2:3 v prodloužení. Připsali si tak druhou porážku, alespoň bod však zachránili skvělým finišem - ještě po 56 minutách totiž prohrávali 0:2. Góly českého šampiona vstřelili Andrej Nestrašil a Daniel Kurovský. Švédský tým poprvé ztratil, hattrickem se v jeho barvách zaskvěl David Tomášek.

Hokejová Liga mistrů:

Färjestad BK - HC Oceláři Třinec 3:2 v prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Tomášek (Aslund, Nyström), 26. Tomášek (Solberg, Nygard), 62. Tomášek (Aslund) - 57. Nestrašil (Daňo), 58. Kurovský (Hudáček, Nestrašil). Rozhodčí: Holm, Harnebring - Jonsson, Strömberg (všichni Švéd.). Vyloučení: 1:3. Využití: 1:2. Diváci: 2282.

Sestava Třince: Mazanec - Marinčin, Smith, Mrtka, Nedomlel, Adámek, Jank - Kurovský, P. Vrána, Ciencala - Hudáček, Nestrašil, Daňo - Addamo, M. Roman, Teplý - Hrehorčák, Čacho, Dravecký - Sikora. Trenér: Moták.