Tottenham Hotspur F.C.

Tottenham Hotspur F.C.

Fotbalový klub hrající anglickou Premier League. V uplynulé sezoně 2015-16 obsadil třetí místo. Dvojnásobný vítěz anglické ligy, v sezonách 1971-72 a 1983-84 vyhrál Pohár UEFA, v sezoně 1962/63 triumfoval v Poháru vítězů pohárů.

Tottenham po kontumaci v Konferenční lize končí

Evropská fotbalová unie (UEFA) zkontumovala fotbalistům Tottenhamu zrušený zápas Konferenční ligy s Rennes porážkou 0:3, do vyřazovací fáze tak postoupil Arnhem s českým obráncem Tomášem Hájkem. Londýnský klub nemohl 9. prosince nastoupit kvůli vysokému počtu případů nákazy koronavirem v týmu.

Trenér Conte u fotbalistů Tottenhamu nahradil odvolaného Nuna

Novým trenérem fotbalistů Tottenhamu se stal Antonio Conte. Dvaapadesátiletý Ital na lavičce londýnského týmu podle očekávání nahradil portugalského kouče Nuna Espírita Santa, který byl odvolán v pondělí po pouhých čtyřech měsících ve funkci.

S Tottenhamem podle klubového webu podepsal smlouvu do léta 2023. "Jsem mimořádně šťastný, že se vracím k trénování v klubu Premier League, který má znovu ty nejvyšší ambice," uvedl Conte, který v minulosti trénoval také Juventus nebo italskou reprezentaci.

Pokračovat