T.J. Oshie

Pastrňák střelecky opět mlčel, ale přispěl nahrávkami. Dařilo se Voráčkovi s Nečasem
NHL

Útočník Jakub Voráček přihrál v NHL na dva góly Philadelphie, která zvítězila ve Washingtonu vysoko 7:2. Boston si upevnil pozici nejlepšího týmu.
Pastrňák skóroval, ale výhru Bostonu ukradl Vrána. Kubalík a Kämpf pomohli Chicagu
NHL

David Pastrňák vstřelil sedmnáctý gól v sezoně a nadále vévodí pořadí střelců. Boston ale po trefě Jakuba Vrány podlehl Washingtonu na nájezdy.
Pohádka bez happyendu? Nic nebalíme, hlásí hráči Vegas a hodlají se postavit historické výzvě
NHL

Statistika dává Vegas za stavu 1:3 zhruba tříprocentní šanci na obrat. Golden Knights však věří, že ještě v boji o pohár nepředvedli všechno.
Zájemci mají smůlu, hvězdný Oshie se upsal Washingtonu na osm let
NHL

Na konci lukrativního kontraktu bude Oshiemu 38 let. V průměru bude ve Washingtonu brát 5,75 milionu dolarů ročně.
Washington doma roznesl Pittsburgh, Frolík rozhodl v prodloužení o vítězství Calgary nad Arizonou
NHL

Washington doma deklasoval obhájce Stanleyova poháru z Pittsburghu 7:1. Na pěti gólech Capitals se podílel švédský centr Nicklas Bäckström
Bukač: Český tým se letos vymyká zvláštní atmosférou. Plekanec pracuje podobně klidně jako Vůjtek
MS v hokeji

Dokola omílaným, ale pravdivým klišé je to, že úspěch dělá až postup přes čtvrtfinále. Čechy v něm čeká výsledkově nejslabší tým ze skupiny "B".
Washington stáhl tříbrankové manko, postup přesto slaví Pittsburgh
Hokej

Hokejisté Pittsburghu v úterním utkání 2. kola play off NHL porazili Washington 4:3 v prodloužení, vyhráli celou sérii 4:2 a postoupili do semifinále.
Washington porazil Pittsburgh, první zápas hattrickem rozhodl Oshie
Hokej

Hokejisté Washingtonu porazili v úvodním utkání 2. kola play off NHL Pittsburgh 4:3 v prodloužení a ujali se vedení v sérii 1:0.
Dva inkasované góly ve třech zápasech. Varlamov je hráčem týdne NHL
Hokej

Na dalších místech se umístili křídelní útočník Washingtonu T.J. Oshie a centr Minnesoty Mikko Koivu.
Vrbata hvězdou zápasu, Šustr ukončil roční půst v NHL
Hokej

V programu hokejové NHL se z Čechů nejvíc dařilo Radimu Vrbatovi, který dvěma body (1+1) pomohl pomohl Vancouveru porazit Detroit 4:3 po nájezdech.
Jágr proměnil nájezd, Devils je však i pojedenácté prohráli
Hokej

Hokejisté New Jersey Devils ani pojedenácté v tomto ročníku NHL neuspěli v samostatných nájezdech a po prohře 2:3 na ledě Buffala se jim kvůli tomu…