Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Němci jsou ze hry, Brazilci hlavní favorit na zisk titulu v Rusku?

komerční článek
14. 6. 2018 8:23
Mistrovství světa ve fotbale má podle bookmakerů Fortuny dva velké a rovnocenné favority. Největší šance na titul mají podle kurzotvůrců shodně Brazílie a Německo (5,5:1), za nimi v mírném odstupu zaostává Francie (7:1), Španělsko (7,5:1) a Argentina (9:1).
Foto: Fortuna

"Ani letos se okruh favoritů na celkové prvenství výrazně nemění, mezi hlavní adepty patří fotbalové velmoci, "černým koněm" šampionátu může být někdo z trojice Anglie, Belgie, Uruguay. Kromě zmíněné osmičky nemá už nikdo jiný nárok bojovat o prvenství. Titul mistrů Evropy z před dvou let v podání Portugalska byl dílem štěstěny a letos tým kolem CR7 nic podobného nezopakuje," tvrdí Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Podobný názor sdílí rovněž sázkaři Fortuny. Také oni věří v prvenství jednoho ze dvou zmíněných celků, o něco více preferují evropského zástupce (37 %) před "kanárky" (35 %), dalšími v pořadí jsou Argentina (13 %) a Francie (6 %). Naopak mezi největší outsidery šampionátu v Rusku se řadí Panama a Saúdská Arábie. Za sto vsazených korun na jejich celkové prvenství se dát vydělat až 130 000 Kč.

"Šance na titul Saudské Arábie nebo Panamy jsou prakticky nulové, osobně si myslím, že pro oba týmy bude obrovským úspěchem jakýkoliv vstřelený gól na MS, už jen pomýšlet na bod by v jejich podání bylo troufalé," doplňuje Hanák.

Ke každému utkání MS pak budou vypsány denní speciály, zároveň je možné do sebe kombinovat některé sázky z jednoho utkání, což není v sázkařské branži zcela typické.

"Chceme maximálně vyjít vstříc našem klientům, takže si během MS mohou vsadit do sebe, kdo vyhraje a zároveň kolik padne branek v utkání, k tomu je možné navíc přidat počet žlutých karet a třeba počet rohů. Na jeden tiket tak lze poskládat i pět sázkových příležitostí z jednoho utkání. Úplná a unikátní novinka je možnost sázet na hráče, kteří v utkání přihrají na gól, nechali jsme se inspirovat kanadským bodováním z hokeje, kde patří tyto sázky mezi velice oblíbené," říká Hanák.

Mistrovství světa ve fotbale je pak jednoznačně nejvýznamnější sázkařskou akcí celého kalendářního roku, které nemůže ani zdaleka konkurovat už skončené MS v hokeji s českou účastí nebo třeba ZOH v Koreji.

"Fotbal je jednoznačně sázkařskou jedničkou a potvrzuje se tak celosvětový fenomén tohoto sportu. Před čtyřmi lety dělaly náběry u české Fortuny téměř půl miliardy, letos bychom rádi zaútočili na dvojnásobnou cifru," přemítá hlavní bookmaker Fortuny.

Fortuna se rozhodla v průběhu mistrovství podpořit nové sázkaře vstupním bonusem až do výše 800 Kč. Po úplném dokončení registračního procesu každý nováček získá další bonus v hodnotě 500 Kč, takže si na své fotbalové favority může vsadit s příspěvkem celkem 1 300 Kč.

Chcete si také zpestřit fotbalové mistrovství sázkami? Svůj bonus získáte zde.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy