Druhý závod MS, druhý bronz. Charvátová překvapila třetím místem ve sprintu
Biatlon

Biatlonistka Lucie Charvátová šokovala bronzem ve sprintu na MS. V Anterselvě nestačila jen na Norku Röiselandovou a Američanku Dunkleeovou.
Eckhoffová a Fourcade vyhráli i stíhačku. Moravec poskočil o 12 míst
Biatlon

Biatlonistka Lucie Charvátová vinou šesti chyb na střelnici klesla ve stíhacím závodě Světového poháru v Ruhpoldingu z 15. místa na 30. příčku.
Češky se ve stíhačce trápily, Davidová si pohoršila o 25 míst. Krčmář dojel čtrnáctý
Biatlon

Tři Češky jely ve stíhačce ve Francii celkem 18 trestných kol. Závodům vládli Norové J. T. Bö a Eckhoffová, z Čechů bodovali jen Krčmář a Davidová.
Wiererová vyhrála Světový pohár biatlonistek, Bö posunul rekord na šestnáct triumfů
Biatlon

Italka Dorothea Wiererová vyhrála celkové pořadí SP biatlonistek. K prvnímu velkému křišťálovému glóbu v kariéře jí stačilo dvanácté místo v masáku.
2:34
Ostatní sporty

V nejnovějším díle sportovního Sociálu se mimo jiné (ne)dozvíte, co si myslí legendární Maradona o mexické lize či jak těžké je vystoupat na stupně ví
Proč zůstali Soukalová a spol. bez medaile? Chybovali v nejméně vhodných chvílích

Úspěšnost střelby byla skvělá, běh slušný. Tak v čem byl tedy problém?
Biatlonová paráda: Moravec i Vítková druzí, Šlesingr čtvrtý

Ve sprintu mužů na 10 kilometrů nejprve dojel Ondřej Moravec druhý a Michal Šlesingr čtvrtý, v ženském sprintu na 7,5 kilometru skončila druhá i…
Soukalová se dočkala! Z posledního závodu bere stříbro

Závod biatlonistek s hromadným startem ovládla Běloruska Domračevová před Češkou Gabrielou Soukalovou.
Soukalová ztratila poslední ranou zlato, znovu dojela čtvrtá

Ondřej Moravec ve stíhacím závodu ve francouzské Annecy nenavázal na sobotní druhé místo a klesl mimo elitní desítku.