Zatraceně žárlím, píše Muchové soupeřka. Češka po kytaře zaválela i na klavír

Sport Sport
7. 4. 2020 11:20
Karolína Muchová už podruhé během koronavirové pauzy okouzlila fanoušky na Instagramu nesporným hudebním talentem. Po kytarovém doprovodu tentokrát svůj zpěv doplnila klavírem.
View this post on Instagram

Sunday vibes 🙃

A post shared by Karolína Muchová (@karolinamuchova) on

Lucie Šafářová jí poslala obdivný palec, polská soupeřka Magda Linetteová dokonce hlesla: "Nejsem si jistá, že tě mám ještě ráda… Zatraceně žárlím."

Muchová se tentokrát nepochlubila vlastní tvorbou jako před dvěma týdny, její verze písně Someone You Loved od Lewise Capaldiho, mimochodem vítězný singl letošních Brit Awards, ovšem sklidila podobně pochvalné reakce.

Třiadvacetiletá tenistka ukázala, že kromě kytary slušně ovládá i klavír.

Na trénování svých muzikantských dovedností má teď ostatně spoustu času. Tenisová sezona byla přerušená minimálně do 7. června a zrušen už byl i Wimbledon, který měl jako tradičně proběhnout na přelomu června a července. Stalo se tak poprvé od druhé světové války.

 

Právě se děje

před 29 minutami

Letošní květen byl celosvětově nejteplejší od začátku měření v roce 1979

Letošní květen byl celosvětově v průměru nejteplejší od zahájení těchto měření v roce 1979. Na Havajských ostrovech byla zaznamenána rekordní koncentrace skleníkového plynu oxidu uhličitého (CO2) v atmosféře. Na oba rekordy, znepokojivé pro vývoj klimatu, podle agentury DPA upozornila Světová meteorologická organizace (WMO).

Globálně nejteplejší květen zaznamenala na základě svých dat evropská služba Copernicus. Podle ní byla během minulého měsíce průměrná teplota celosvětově o 0,63 stupně vyšší, než byl průměr v letech 1981 až 2010.

Ukazatele klimatické změny dosáhly nových nejvyšších hodnot, konstatovala dnes mluvčí WMO Clare Nullisová. "To má velký vliv na rozmanitost druhů a přírodu," upozornila mluvčí.

Zdroj: ČTK
před 30 minutami

Nezaměstnanost v USA v květnu překvapivě klesla. Analytici kvůli koronaviru očekávali opak

Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech v květnu překvapivě klesla na 13,3 procenta z dubnové hodnoty 14,7 procenta. V pátek to oznámilo americké ministerstvo práce. Uplatnění na trhu práce našlo zhruba 2,5 milionu lidí, což znamená, že ti, kteří byli kvůli dopadům koronaviru propuštěni, se v květnu zpět do práce vraceli rychleji, než se čekalo.

Analytici předpokládali, že kvůli pandemii způsobené šířením koronaviru se míra nezaměstnanosti dostane v květnu až ke dvaceti procentům. Byla by tak nejvýše od velké hospodářské krize ve 30. letech minulého století.

Zdroj: ČTK
Další zprávy