Rvačka o čelenku, plačící tenistky i rudé nebe nad Melbourne. To bylo Australian Open

Podívejte se na nejlepší fotky z letošního turnaje
Pro Rafaela Nadala byla cesta do finále prvního grandslamu sezony lehká jako peříčko. Neztratil do té doby ani set.
Bělorusce Viktorii Azarenkové zbyly oči pro pláč, když se loučila hned v prvním kole. Plakala pak i před novináři na tiskové konferenci.
Takhle Serena Williamsová utěšovala Tatjanu Mariaovou.
Také Eugenii Bouchardovou vyřadila slavná Američanka, ale ještě před tím se stihla takhle radovat.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
Aktualizováno 28. 1. 2019 9:43
Podívejte se na 50 nejhezčích fotek uplynulého tenisového Australian Open.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Policisté v Paříži zasáhli slzným plynem proti demonstrantům, kteří začali páchat výtržnosti po demonstraci proti rasové nespravedlnosti

Policejní těžkooděnci v Paříži zasáhli slzným plynem proti demonstrantům, kteří začali páchat výtržnosti po poklidné, ale nepovolené demonstraci proti násilí bezpečnostních složek a rasové nespravedlnosti. Napsala to agentura AP poté, co se u jednoho z pařížských soudů sešly tisíce lidí v reakci na vlnu protestů v USA. Úřady předtím manifestaci zakázaly, protože kvůli epidemii covidu-19 ve Francii stále nejsou povolené akce o více než deseti lidech.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Květnová nehoda dopravního letadla v Pákistánu má další oběť, zraněním v nemocnici podlehla dvanáctiletá dívka

Květnová nehoda dopravního letadla Airbus A-320 v pákistánském velkoměstě Karáčí má další oběť. Tou je dvanáctiletá dívka, která spolu s dalšími třemi lidmi utrpěla zranění na zemi při zřícení letadla na hustě osídlenou čtvrť v blízkosti letiště. Dívka v pondělí následkům zranění podlehla.

Při pádu letadla zahynulo 97 cestujících a členů posádky, dva pasažéři nehodu přežili. Airbus narazil do několika domů ve čtvrti Model Colony blízko letiště, čtyři její obyvatelé utrpěli zranění, mezi nimi i dvanáctiletá dívka, která v pondělí zemřela na následky popálenin. Další tři zranění jsou stále hospitalizovaní. Letadlo při svém pádu zničilo nebo poškodilo nejméně 18 domů.

Další zprávy