Z turnaje v Praze odhlásila i Vondroušová, trápí ji žaludeční potíže

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 30. 4. 2019 18:10
Další domácí hvězda končí ještě před startem turnaje. Po nasazené jedničce se Karolíně Plíškové a loučící se Lucii Šafářové se z dvouhry J&T Banka Prague Open odhlásila také Markéta Vondroušová. Finalistku turnaje v Istanbulu trápí žaludeční potíže, odpoledne se odhlásila také ze čtyřhry.
Markéta Vondroušová
Markéta Vondroušová | Foto: Reuters

"Moc mě to mrzí. Těšila jsem se, že se v Praze ukáži fanouškům. Od včerejšího brzkého příletu mi není dobře. Dnes v noci jsem toho moc nenaspala. Zkoušela jsem čekat do poslední možné chvíle, že bych to zkusila. Ale zápas bych teď fakt nezvládla," uvedla devatenáctiletá tenistka.

Nakonec nenastoupila spolu s Baroboru Strýcovou ani do debla proti dvojici Katóová, Sandersová.

Ve dvouhře tak z Češek zůstávají už jen Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová, Karolína Muchová a Kristýna Plíšková.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Na D1 u Velkého Meziříčí začíná úsekové měření rychlosti

Úsekové radary od dneška měří rychlost na opravované části dálnice D1 u Velkého Meziříčí. V asi šestikilometrovém úseku je rychlost snížená na 80 kilometrů za hodinu. Radary budou podle ministerstva dopravy sbírat data pro policii, která následně spáchané přestupky pošle příslušné obci s rozšířenou působností.

Během roku bude měřicí technika instalována i na dalších opravovaných úsecích dálnice na Vysočině a ve středních Čechách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy