Woods, Hamilton i hvězdy filmových pláten. Tyhle celebrity vyrazily na Wimbledon

Woods, Hamilton i hvězdy filmových pláten. Tyhle celebrity vyrazily na Wimbledon
Na centrální dvorec All England Clubu se vydal pilot formule 1 Lewis Hamilton. společnost mu dělala Anna Wintourová, šéfredaktorka magazínu Vogue.
Však se tu ukázala i jiná golfová legenda Gary Player.
U vyvrcholení tenisového svátku nesmí chybět ani někdejší šapioni zelených kurtů, Švéd Björn Borg...
Nebo Američanka Billie Jean Kingová.
Foto: Reuters
Sport ČTK Sport, ČTK
15. 7. 2018 6:50
Podívejte se, které slavné osobnosti si našly cestu na wimbledonské tribuny.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy