Emotivní konec Sereny. Na kluzkém kurtu skončil v bolestech i Federerův sok

Podívejte se na fotografie z druhého dne tenisového svátku v All England Clubu.
Osudný moment. Zranění už v polovině prvního setu v utkání proti Bělorusce Alaksandře Sasnovičové udělalo tečku za wimbledonským vystoupením Sereny Williamsové.
Legendární Američanka skončila v bolestech a okamžitě bylo jasné, že je zle. Nepomohlo ani ošetření v šatně, Williamsová zanedlouho klesla na kolena a musela vzdát.
Pochyby jsou namístě, reakce Williamsové nenechala nikoho chladným. Útěchy se dočkala od soupeřky Sasnovičové. "Jsem za Serenu strašně smutná, je to velká šampionka. Někdy se to prostě stává," uvedla po utkání 100. hráčka žebříčku.
Umpirová rozhodčí se zajímá o stav Sereny Williamsové.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
29. 6. 2021 23:11
Serena Williamsová na Wimbledonu odehrála jen šest gemů, pak přišlo zranění, slzy a emotivní odchod za potlesku vestoje. V Londýně se představil i Roger Federer, který sváděl složitou bitvu s Francouzem Adrianem Mannarinem. Podívejte se na fotografie z druhého dne tenisového svátku v All England Clubu.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 24 minutami

Členy Babišovy stínové vlády je pět ministrů předchozí vlády, ale i Vondráček či Pokorná Jermanová

Členy stínové vlády hnutí ANO vedené bývalým premiérem Andrejem Babišem je pět ministrů předchozí vlády ANO a ČSSD včetně Aleny Schillerové jakožto ministryně financí či Karla Havlíčka jako ministra průmyslu a obchodu. Dále jsou součástí kabinetu například bývalý předseda Sněmovny Radek Vondráček jako ministr spravedlnosti nebo bývalá středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová v roli ministryně kultury. Hnutí stínovou vládu představilo na dnešní tiskové konferenci po prvním zasedání.

Dalšími členy z řad ministrů předchozího kabinetu jsou ministr obrany Lubomír Metnar, ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a ministr životního prostředí Richard Brabec.

Zdroj: ČTK
před 35 minutami

Na D5 u Žebráku havarovalo až 40 aut. Záchranáři aktivovali traumaplán pro případ více zraněných. D5 je v místě směrem na Prahu neprůjezdná

Zdroj: ČTK
Další zprávy