Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery

Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery
Anketa Sportovec roku vyhlásí vítěze pro rok 2020 dnes prostřednictvím online ceremoniálu. Kvůli pandemii koronaviru je slavnostní galavečer zrušený. Pojďme si tedy alespoň připomenout, jak to českým sportovkyním sluší ve večerních róbách. Kupříkladu Petře Kvitové.
Ta je mimochodem mezi desítkou nominovaných na absolutního vítěze letošního ročníku.
Tenistky mají šaty a róby často přibalené s sebou do zavazadel, když cestují po světě. Každý větší turnaj nebo rovnou grandslam má totiž svou Players party.
Nebo se účastní vyhlášení různých anket. Tady je Markéta Vondroušová na Zlatém kanáru.
Foto: Profimedia.cz
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 22. 12. 2020 5:50
Český Sportovec roku 2020 se tentokrát musí obejít bez slavnostního ceremoniálu. Podívejte se tedy alespoň, jak to obvykle sluší českým sportovkyním, když si oblečou večerní šaty.
 

Právě se děje

před 48 minutami

OSN ostře zkritizovala evropské země, že nezákonně vytlačují uprchlíky od svých hranic

Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) ostře kritizoval evropské země, které podle něj od svých hranic protiprávně vyhánějí uprchlíky, aniž by jim poskytly možnost požádat o azyl. Podle vyjádření úřadu je tato praxe čím dál častější na moři i na pozemních hranicích a státy by s takovým postupem měly okamžitě skoncovat a zahájit vyšetřování konkrétních přečinů. Konkrétní země UNHCR nejmenoval.

Zdroj: ČTK
Další zprávy