Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery

Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery
Anketa Sportovec roku vyhlásí vítěze pro rok 2020 dnes prostřednictvím online ceremoniálu. Kvůli pandemii koronaviru je slavnostní galavečer zrušený. Pojďme si tedy alespoň připomenout, jak to českým sportovkyním sluší ve večerních róbách. Kupříkladu Petře Kvitové.
Ta je mimochodem mezi desítkou nominovaných na absolutního vítěze letošního ročníku.
Tenistky mají šaty a róby často přibalené s sebou do zavazadel, když cestují po světě. Každý větší turnaj nebo rovnou grandslam má totiž svou Players party.
Nebo se účastní vyhlášení různých anket. Tady je Markéta Vondroušová na Zlatém kanáru.
Foto: Profimedia.cz
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 22. 12. 2020 5:50
Český Sportovec roku 2020 se tentokrát musí obejít bez slavnostního ceremoniálu. Podívejte se tedy alespoň, jak to obvykle sluší českým sportovkyním, když si oblečou večerní šaty.
 

Právě se děje

před 20 minutami

Hrubec jen jednou inkasoval a Omsk se ujal ve finále KHL vedení

Brankář Šimon Hrubec vychytal Omsku vítězství v úvodním finálovém duelu Kontinentální hokejové ligy. Český gólman zneškodnil 28 střel hráčů CSKA a Avangard na ledě vítěze základní části vyhrál 4:1.

Hrubce před více než 7000 diváky v CSKA Areně překonal jen v úvodu třetí třetiny Andrej Loktionov po chybě obránce. Snížil tím na 1:2, ale domácí se obratu nedočkali. O deset minut později americký útočník Reid Boucher v přesilovce vrátil hostům dvougólový náskok a do prázdné branky zpečetil výhru Ilja Kablukov. V první a druhé třetině položili základ k vítězství Jegor Činachov a běloruský obránce Kirill Gotovec.

Druhý zápas je na programu v úterý znovu v Moskvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy