Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery

Dekolt Plíškové i roztančená Samková. Tak si české sportovkyně užívají galavečery
Anketa Sportovec roku vyhlásí vítěze pro rok 2020 dnes prostřednictvím online ceremoniálu. Kvůli pandemii koronaviru je slavnostní galavečer zrušený. Pojďme si tedy alespoň připomenout, jak to českým sportovkyním sluší ve večerních róbách. Kupříkladu Petře Kvitové.
Ta je mimochodem mezi desítkou nominovaných na absolutního vítěze letošního ročníku.
Tenistky mají šaty a róby často přibalené s sebou do zavazadel, když cestují po světě. Každý větší turnaj nebo rovnou grandslam má totiž svou Players party.
Nebo se účastní vyhlášení různých anket. Tady je Markéta Vondroušová na Zlatém kanáru.
Foto: Profimedia.cz
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 22. 12. 2020 5:50
Český Sportovec roku 2020 se tentokrát musí obejít bez slavnostního ceremoniálu. Podívejte se tedy alespoň, jak to obvykle sluší českým sportovkyním, když si oblečou večerní šaty.
 

Právě se děje

před 37 minutami

Korea a KLDR znovu obnovily přerušené "horké linky"

Soul a Pchjongjang obnovily "horké linky", přerušené před rokem. Oznámily to dnes tiskové agentury s odvoláním na komuniké z kanceláře jihokorejského prezidenta Mun Če-ina. Obnovení komunikačních kanálů od dnešního rána ohlásila také Severní Korea.

Severní Korea loni v červnu veškeré oficiální vojenské a politické komunikační kanály přerušila, což vysvětlila jako reakci na činnost jihokorejských aktivistů, kteří na sever posílali letáky kritizující severokorejského vůdce Kim Čong-una za porušování lidských práv a za jaderný zbrojní program.

Pchjongjang tehdy oznámil, že se svým jižním sousedem přeruší komunikační spojení, a následně zničil styčný úřad obou korejských států v pohraničním městě Kesong na území KLDR. Ten byl ustanoven před třemi lety a byl považován za první krok ke zřízení velvyslanectví a k těsnější spolupráci obou korejských států.

Zdroj: ČTK
Další zprávy