Vondroušová jde do antukové sezony s koučem Fassatim, jenž vedl Kristýnu Plíškovou

ČTK ČTK
19. 4. 2018 15:56
Osmnáctiletá česká tenistka bude občas i nadále trénovat také s Jiřím Hřebcem.
Markéta Vondroušová
Markéta Vondroušová | Foto: Instagram Markéty Vondroušové

Praha - Tenistka Markéta Vondroušová odehraje antukovou sezonu s trenérem Martinem Fassatim. Osmnáctiletá hráčka se s bývalým koučem Kristýny Plíškové dohodla na zkušební spolupráci do Roland Garros.

Sokolovská rodačka spolupracuje s Jiřím Hřebcem, který ale nechce tolik cestovat po turnajích. Proto se domluvila s Fassatim. "Budeme společně trénovat na Štvanici a jezdit po turnajích. Ale občas si zatrénuji také s panem Hřebcem," uvedla 73. hráčka světa pro server časopisu Tennis Arena.

Sedmapadesátiletý Fassati má za sebou i angažmá v akademii Nicka Bollettieriho na Floridě, na olympiádě v Pekingu 2008 vedl Číňanku Pcheng Šuaj. Z domácích hráček trénoval vedle Kristýny Plíškové třeba Ivetu Benešovou či Petru Cetkovskou.

Hráčka I. ČLTK Vondroušová má letos bilanci 9:8. V Dauhá vyřadila světovou čtyřku Elinu Svitolinovou z Ukrajiny, v Miami Britku Johannu Kontaovou. Minulý týden obhajovala titul z Bielu a v turnaji přesunutém do Lugana vypadla ve 2. kole.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 4 minutami

Farského odjezd je dle Zemana podvodem na voličích. S Lipavským odmítá mluvit

Odjezd poslance STAN Jana Farského na půlroční stáž do Spojených států je podle prezidenta Miloše Zemana podvodem na voličích, který činí vládní hnutí Starostů málo důvěryhodným. Zeman to řekl v Pressklubu na Frekvenci 1.

Podle Zemana je nesporné, že Farský voliče podvedl. "Já bych doplnil, že je to hloupý podvod na voličích, hloupý podvod je ten, který snadno prohlédnete," řekl. "Já to chápu jako výraz neuvěřitelného amatérismu, který vzhledem k pozici pana Farského ve STANu samozřejmě činí málo důvěryhodným i STAN jako celek," dodal.

Zeman také uvedl, že se hodlá o zahraniční politice bavit jen s premiérem Fialou, obnovení schůzek i s ostatními představiteli, jakými je například ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) pokládá za zbytečné.

Prezident dále řekl, že jeho zdravotní stav se lepší a 26. února navštíví poprvé po svém propuštění z nemocnice Pražský hrad. 

Další zprávy