Video: Nadal v O2 areně nemilosrdně zboural Federera. Bylo tam moc energie, smál se

Aleš Vávra Aleš Vávra, www.youtube.com
24. 9. 2017 11:45
Nezapomenutelná čtyřhra během Laver Cupu přinesla jeden kuriózní moment. Dvě největší hvězdy tenisu se málem srazily na kurtu.
Video: Nadal zboural Federera | Video: www.youtube.com

Praha - Tohle ještě tenisový svět neviděl. A zřejmě už nikdy neuvidí. Roger Federer a Rafael Nadal ve stejných modrých barvách, bok po boku bojující ve čtyřhře pro úspěch týmu Evropy.

O2 arena zažívala v sobotu večer magické okamžiky. Fanoušci byli nadšení. Švýcarská a španělská legenda dramatickou čtyřhru v rámci Laver Cupu proti Jacku Sockovi a Samu Querreymu navíc zvládli vítězně. 

Čas od času samozřejmě bylo znát, že spolu tihle dva držitelé celkem 35 grandslamových titulů nikdy čtyřhru nehráli. Nejvíce pak za stavu 2:3 v prvním setu. Federer poslal své podání do bekhendu Querreyho, ten dokázal jen vrátit vysoký míč na střed kurtu. A problém byl na světě. Pro vítězný míč si totiž šli jak Federer, tak Nadal.

Desetinásobný šampion Roland Garros byl v tu chvíli rozhodnější a agresivnější, navíc za zády svého spoluhráče neviděl. Švýcara Nadal v podstatě zboural, šestatřicetiletý Federer se musel před divokým Španělem sklonit. Celé scénce se vzápětí zasmála nejen celá po střechu naplněná hala, ale i všichni protagonisté. 

"Bylo tam v tu chvíli prostě moc energie," zasmál se po utkání Rafael Nadal.

 

Právě se děje

Další zprávy