Video: Hlasitý sex narušil turnaj na Floridě. "Nemůžeš být tak dobrý," divili se hráči

Sport Sport
19. 4. 2017 12:01
Zcela mimořádné narušení zápasu v úterý prožili Francis Tiafoe a Mitchell Krueger na tenisovém challengeru v Sarasotě. Během utkání se totiž z nedalekého parku začaly ozývat zvuky, jež obvykle doprovázejí sexuální aktivity, a které rozesmály jak publikum, tak samotné hráče. Tenisté se přitom rozhodli vyřešit nečekané vyrušení, které jim komplikovalo soustředění na zápas, po svém. Krueger na místo, odkud sténání vycházelo, vypálil tenisový míč, Tiafoe zase na vzdychající zamilovaný pár přes bariéru zavolal "Tak dobré to nemůže být!" Zápas nakonec vyhrál posledně jmenovaný 6:3, 6:2. Na celý incident se můžete podívat na přiloženém videu.
Podívejte se na záznam celého incidentu. | Video: Sport
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Vojáci vyslaní do Washingtonu kvůli nepokojům se stáhnou

Americký ministr obrany Mark Esper nařídil stažení vojáků vyslaných do oblasti hlavního města Spojených států kvůli nepokojům. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Reuters. Odchod vojska, které do regionu nenáleží posádkou, žádala washingtonská starostka Muriel Bowserová.

Kvůli vyhrocené situaci byli do Washingtonu vysláni vojáci a také gardisté z jiných amerických států, ačkoli hlavní město USA stejně jako všechny americké státy má vlastní národní gardu. "Chceme, aby vojsko a vojáci z jiných států opustili Washington," řekla ve čtvrtek Bowserová.

Pentagon původně vyslal do Washingtonu jako zálohu pro případ nepokojů asi 1600 vojáků, do ulic ale nasazeni nebyli. Část vojáků již oblast opustila a ti zbývající, kterých je asi 900, odejdou nyní. Podle Reuters podepsal Esper rozkaz, aby se vojáci vrátili na domovské základny Fort Bragg v Severní Karolíně a Fort Drum ve státě New York.

Zdroj: ČTK
Další zprávy