Hvězda z pláží i tenisových kurtů. Šťastná maminka Vaidišová slaví třicetiny

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
23. 4. 2019 7:25
Bývalá česká tenistka slaví v úterý třicáté narozeniny. Projděte si její krátkou kariéru i životní peripetie.

Hvězdou i ve Fed Cupu

Nicole Vaidišová posunula Česko v utkáních proti Slovensku do vedení, stavem 2:1 na zápasy.
Nicole Vaidišová posunula Česko v utkáních proti Slovensku do vedení, stavem 2:1 na zápasy. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Během této zlaté éry pochopitelně nemohla chybět ani v reprezentačním dresu. Ve Fed Cupu odehrála 12 singlových zápasů a prohrála pouze jediný. Kariéru v národním týmu přerušila v roce 2008 s tím, že se chce soustředit na vlastní dráhu. Jenže to ještě netušila, jak strmý sešup ji čeká.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Havárii na Českolipsku s osmi zraněnými prověřuje inspekce, firmě hrozí dvoumilionová pokuta

Okolnosti úterního neštěstí, při kterém bylo v provozovně likvidace nebezpečného odpadu společnosti Purum v Hamru na Jezeře na Českolipsku zraněno osm lidí, prověřuje Státní úřad inspekce práce. Speciálně sestavený kontrolní tým zahájil činnost ve středu. Kdyby zjistil závažná porušení bezpečnostních předpisů, hrozí zaměstnavateli pokuta až do výše dvou milionů korun.

Při neštěstí v Hamru byli v úterý vážně zraněni dva lidé, na místě je museli záchranáři oživovat. Muž hospitalizovaný v Liberci je podle mluvčího nemocnice Václava Řičáře ve velmi kritickém stavu.

Zdroj: ČTK
před 42 minutami

Home Credit přerušil přípravy na vstup na hongkongskou burzu

Skupina Home Credit nebude kvůli tržním podmínkám pokračovat v přípravě vstupu na hlavní trh burzy v Hongkongu se svými akciemi. Bez dalších podrobností to oznámila firma. Stoprocentně vlastněná dceřiná firma Home Credit B.V., která se zaměřuje na spotřebitelské úvěry, požádala o povolení obchodovat s akciemi v Hongkongu v červenci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy