Titul ze Stromovky dohnal Kvitovou k slzám. Podívejte se, jak otočila dramatické finále

Petra Kvitová své vítězství v Praze oplakala
Zbrusu nová trofej, a také nová šampionka. Královnou Prague Open se v sobotu stala Petra Kvitová.
Na vítězství nad Rumunkou Mihaelou Buzarnescuovou se ale pořádně nadřela. Zápas vyhrála až po 137 minutách hry 4:6, 6:2, 6:3.
U vyhlášení přitom pořadatelům asistovala také českoa-americká tenisové legenda Martina Navratilová a také rodiče loni zesnulé Jany Novotné Libuše a František.
I pro ně to byl velmi emotivní zážitek.
Foto: Milan Kammermayer
Podívejte se ve fotogalerii, jak Petra Kvitová získala na domácí půdě už 23. titul v kariéře.
 

Právě se děje

před 7 minutami

Zelení jsou v průzkumu nejsilnější německou stranou, strana Merkelové ztrácí

Zelení se po nominaci spolupředsedkyně Annaleny Baerbockové kandidátkou na kancléřku stali jasně nejsilnější politickou stranou v Německu. Hlas by jim podle aktuálního průzkumu Trendbarometer televize RTL dalo 28 procent voličů. Vládní konzervativní unie CDU/CSU dosluhující kancléřky Angely Merkelové, která byla dosud vůdčí parlamentní silou, se propadla na druhé místo s 21 procenty hlasů.

Ještě před týdnem unie v tomto průzkumu vedla, nyní si ale pohoršila o sedm procentních bodů. Koalici CDU/CSU tak po rozhodnutí, že kancléřským kandidátem bude předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) Armin Laschet, čeká úkol získat zpět důvěru voličů. Čas mají do 26. září, kdy Němci vyberou nové složení Spolkového sněmu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy