Tenistka Stephensová se zasnoubila s fotbalistou Altidorem

ČTK ČTK
30. 4. 2019 9:15
Americká tenistka Sloane Stephensová se zasnoubila s fotbalovým reprezentantem USA Jozym Altidorem. Oba sportovci to v pondělí oznámili na Twitteru. Šestadvacetiletá vítězka US Open z roku 2017 Stephensová je ve světovém žebříčku na osmém místě. O tři roky starší útočník Toronta Altidore má na kontě 110 reprezentačních zápasů, v nichž vstřelil 41 gólů.
Sloane Stephensová
Sloane Stephensová | Foto: Pascal Rossignol
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Neymar věnoval milion dolarů na boj s koronavirem

Brazilská fotbalová hvězda Neymar věnoval milion dolarů (25,7 milionu korun) na boj s koronavirem v rodné zemi. Podle televizní stanice SBT částku rozdělil mezi brazilskou pobočku dětského fondu UNICEF a nadaci svého přítele televizního moderátora Luciana Hucka.

Podobně se nedávno zachoval i Neymarův spoluhráč z Paris St. Germain Kylian Mbappé, který věnoval významnou částku francouzské charitativní organizaci. Výše jeho příspěvku nebyla zveřejněna.

Neymar tráví období pandemie ve své vile v Mangaratibě ve státu Rio de Janeiro. V minulých dnech čelil kritice, že po příletu do Brazílie nedodržuje karanténu, když se ukázal s přáteli na beachvolejbalovém hřišti. Hráč však uvedl, že je v izolaci a stýká se jen s lidmi, kteří přijeli z Francie s ním.

Osmadvacetiletý Brazilec je třetím nejlépe vydělávajícím fotbalistou světa. Podle magazínu France Football si v této sezoně přijde na 95 milionů eur. Lépe jsou na tom jen Lionel Messi a Cristiano Ronaldo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy