Tenistka pozvracela ve Wimbledonu centrkurt. Pak zdolala Muguruzaovou

3. 7. 2021 15:26
Nečekané problémy trápily Ons Džabúrovou ve Wimbledonu při pátečním utkání 3. kola s Garbiňe Muguruzaovou. Tuniská tenistka přímo na centrkurtu zvracela, přesto dokázala přes španělskou soupeřku postoupit.
Ons Džabúrová zvrací ve Wimbledonu na centrkurtu při utkání 3. kola
Ons Džabúrová zvrací ve Wimbledonu na centrkurtu při utkání 3. kola | Foto: Reuters

Džabúrová prohrála první set 5:7, druhé dějství ale vyhrála 6:3 a v rozhodující sadě vedla 5:2 a při vlastním podání si vypracovala mečbol. Za stavu 40:30 se však nešla postavit na základní čáru k dalšímu servisu, ale zamířila do rohu centrkurtu. Tam v podřepu zvracela.

"Mám žaludeční problémy, trápí mě to už delší dobu," svěřila se jedenadvacátá nasazená hráčka po utkání. "Asi to způsobuje stres, únava, všechno dohromady," vysvětlila šestadvacetiletá tenistka.

Na centrkurtu nejprve museli její zvratky uklidit, pak Džabúrová sice mečbol neproměnila, vzápětí si ovšem vypracovala další a duel po dvou hodinách a 27 minutách ukončila. Po posledním míčku se s úlevou skácela na zem.