Tenista Karlovič během měsíce vyhrál druhý turnaj, tentokrát v mexickém Los Cabos

14. 8. 2016 9:15
Chorvatský tenista Ivo Karlovič vyhrál během měsíce druhý turnaj na okruhu ATP. Ve finále Mexican Open v Los Cabos porazil nejvýše nasazeného Feliciana Lópeze ze Španělska 7:6, 6:2, navázal na červencový triumf z Newportu a vybojoval osmou trofej v kariéře. Sedmatřicetiletý Karlovič hrál z posledních čtyř akcí potřetí ve finále. Týden po triumfu nad Gillesem Müllerem z Lucemburska v Newportu prohrál ve Washingtonu závěrečný zápas s Francouzem Gaëlem Monfilsem. V Mexiku proti Lópezovi fungovala chorvatskému dlouhánovi jeho zbraň v podobě dělového podání. Soupeře rozstřílel 21 esy a nedopustil ani jeden brejk. Z pozice turnajové trojky vylepšil proti Španělovi vzájemnou bilanci na 6:3.
Tenis, Dauhá: Ivo Karlovič
Tenis, Dauhá: Ivo Karlovič | Foto: Reuters