Hlášky roku: Zhasnutý Berdych, odepsaná Šarapovová. A Plíšková by zrušila sázkovky

av av
31. 12. 2019 14:58
Sezona 2019 nabídla spoustu úžasných tenisových dramat. Prohlédněte si její shrnutí prostřednictvím nejzajímavějších výroků.

Barbora Strýcová

Barbora Strýcová v semifinále Wimbledonu 2019
Barbora Strýcová v semifinále Wimbledonu 2019 | Foto: Reuters

"Tenhle turnaj mi ukázal, že můžu vyhrát sama nad sebou, nad mými emocemi, nad mou povahou. Protože jsem velmi emocionální osoba i hráčka. V minulosti jsem to neuměla kontrolovat."

Šokující semifinalistka Wimbledonu Barbora Strýcová byla v Londýně šťastná, že konečně zúročila několikaletou práci po boku mentálních trenérů a zahnala své démony.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy