Tenisová bojovnice boří předsudky o potetované rebelce. Martincová překvapila Prahu

Tenisová bojovnice boří předsudky o potetované rebelce. Martincová překvapila Prahu
Pražská rodačka se do myslí tenisových fanoušků výrazně zapsala před třemi roky na turnaji v Petrohradu...
... kde po třetím přísném verdiktu umpirové rozhodčí v řadě zahlásila směrem do publika, kde seděla kamarádka české tenistky, "že už té rozhodčí snad rozbije držku". To ale slyšela česká lajnová sudí, Martincovou nahlásila kolegyni na umpiru a bylo zle.
Sice šlo tehdy jen o kvalifikaci, ale přesto si to tenistka z I. ČLTK pěkně slízla na sociálních sítích i v médiích.
V kombinaci s obrázky, které dává na sociální sítě, si tak trochu vybudovala pověst rebelky, která miluje tetování a pro nějaké to ostřejší slůvko nejde daleko.
Foto: ČTK
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
10. 6. 2020 13:47
Tereza Martincová minulý týden zazářila na LiveScore Cupu na pražské Štvanici. Pojďme si pětadvacetiletou tenistku trochu představit.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy