Tenis v pouštním ráji: Bouchardová láká do dodávky, Berdych předvádí nulový tuk

av av
6. 3. 2019 19:07
Ve středu začíná v kalifornském Indian Wells jeden z nejvýznamnějších tenisových turnajů současnosti. Podívejte se, jak si tenisté užívají tamní neopakovatelnou atmosféru.
Tomáš Berdych při tréninku v Indian Wells 2019
Tomáš Berdych při tréninku v Indian Wells 2019 | Foto: Instagram Tomas Berdych

Vyrýsovaný Berdych

V plné přípravě na takzvaný pátý grandslam je Tomáš Berdych. Na Instagram umístil sérii fotografií, jak v jihokalifornském areálu trénuje do půl těla. Fanoušci si v komentářích všímají, jak český tenista výrazně snížil procenta podkožního tuku.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy