Talent trpící depresemi i nadějná školačka. Tyhle kanadské náhradnice vyzvou Češky

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
18. 4. 2019 6:31
Projděte si kanadské kvarteto tenistek, které o víkendu vyzvou české hráčky v baráži Fed Cupu v Prostějově.

Rebecca Marionová (184. místo v žebříčku)

Rebecca Marionová
Rebecca Marionová | Foto: twitter.com

Za osmadvacetiletou tenistkou z Toronta stojí zvláštní příběh. Bylo jí sotva 21 let, když vystoupala na 38. místo žebříčku a zdálo se, že Kanada v ní našla novou naději minimálně do širší světové špičky.

Jenže rok nato řekla dost a oznámila konec kariéry. Hra jí nedělala radost, trpěla depresemi a příliš si brala útoky sázkařů na sociálních sítích, kteří jí vyhrožovali i smrtí. 

Loni se po šesti letech vrátila zpátky a od malých turnajů si vyšlapávala cestu zpět do vyšších pater. Už se vydrápala do druhé stovky a v Prostějově bude kanadskou jedničkou.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Maďarská opozice míří k vítězství v Budapešti, ve volbách zřejmě porazila Orbánovu stranu

V nedělních volbách starosty maďarské metropole Budapešti podle předběžných výsledků míří za vítězstvím kandidát sjednocené opozice Gergely Karácsony. S lehce nadpolovičním ziskem hlasů (50,1 procenta) poráží po sečtení bezmála tří čtvrtin hlasů kandidáta vládní strany Fidesz Istvána Tarlóse, jemuž vyjádřilo podporu 44,8 procenta budapešťských voličů. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž by se jednalo o největší vítězství maďarské opozice za posledních deset let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy