Tahle šampionka nestárne. Serena nadchla v epické bitvě, Naomi zázračně otočila

Podívejte se na fotografie z nedělního programu grandslamového Australian Open.
Možná překvapila i samu sebe, určitě ale zavřela ústa mnoha pochybovačům. Serena Williamsová v osmifinále Australian Open přehrála jednu z největších favoritek letošního ročníku. A byla to skvělá bitva.
Větší šance se před zápasem rozhodně dávaly Aryně Sabalenkové. Dvaadvacetiletá Běloruska má totiž v posledních měsících úžasnou formu, na přelomu sezon vyhrála tři turnaje a patnáct zápasů v řadě. Tentokrát ale světová sedmička narazila.
Williamsová vyhrála první sadu 6:4, ve druhé jí ale začal docházet dech. Sabalenková byla jasně lepší a po triumfu 6:2 to vypadalo, že si dojde pro životní obrat.
Už devětatřicetiletá americká šampionka se ale po pádu dostala zpět na nohy. Obrazně i doslovně řečeno.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
14. 2. 2021 14:45
Serena Williamsová nepříjemně upadla, ale zase se zvedla na nohy a ve skvělé bitvě přetlačila běloruskou ranařku. Třísetová dramata zvládly i Simona Halepová s Naomi Ósakaovou. Ve čtvrtfinále je ruská senzace, až 114. hráč světového žebříčku. Podívejte se na fotografie z nedělního programu grandslamového Australian Open.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem je po opravě průjezdná už oběma směry. Ve směru na Brno se jezdí od 15:00, od 21:30 i na Ostravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy