Já byla lepší, směje se Plíšková. Švéd ji napodobil, mlátil do židle rozhodčího

ČTK Sport ČTK, Sport
Aktualizováno 25. 5. 2023 11:00
Švédský tenista Mikael Ymer byl po výbuchu vzteku diskvalifikován z dnešního utkání druhého kola na turnaji v Lyonu proti Francouzovi Arthuru Filsovi. Čtyřiadvacetiletý hráč po prohraném gamu několikrát udeřil raketou do spodní části umpiru, v němž udělal díru.
Mikael Ymer
Mikael Ymer | Foto: Reuters

Třiapadesátého tenistu žebříčku krátce předtím naštvalo, že se rozhodčí nešel podívat na stopu míčku, který byl podle něj chybně zahlášen. Když ho v následné výměně Fils brejkl na 6:5, neudržel Ymer nervy a rozbil obložení umpiru i svou raketu.

Poté si v klidu sedl na lavičku, kde mu supervizor turnaje oznámil, že pro něj zápas i turnaj skončil.

Švédský tenista napodobil výbuch Karolíny Plíškové, která na turnaji v Římě před pěti lety neunesla křivdu ze strany rozhodčích a po utkání málem pokácela rozhodcovskou židli. Za incident potom obdržela pokutu ve výši nižších stovek tisíc korun.

Češka nyní reagovala na podobné provinění Ymera, pod příspěvkem Tennis TV na Instagramu s rozesmátým emotikonem glosovala: "Já byla lepší."

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy