reklama
 
 

Strýcová: Psali mi, že mě zabijou. Ale to je v pohodě, to zvládneme

1. 9. 2017 10:20
Další vlnu nenávisti objevila Barbora Strýcová na svém mobilním telefonu po čtvrteční porážce ve druhém kole US Open.

Praha/New York - Jako by si už na podobné věci zvykala. Ví, že to nebylo poprvé a velmi pravděpodobně ani naposledy. Barbora Strýcová prohrála ve druhém kole US Open a po utkání ji kromě zklamání z drtivé porážky od domácí Jennifer Bradyové čekala další nepříjemnost.

Na telefonu objevila jako tradičně nenávistné zprávy. Patrně znovu, jako už tolikrát v minulosti, od sázkařů, kterým udělala svou porážkou čáru přes rozpočet.

"Po zápase jsem otevřela mobil a tam píšou, že mě zabijou. Ale to je v pohodě, to zvládneme," řekla Strýcová českým novinářům přímo v New Yorku. Více jí tentokrát mrzela samotná porážka. Favoritka zápasu totiž proti 91. hráčce světového žebříčku uhrála pouhé dvě hry

"Bylo mi do breku. Takové dny jsou, ale štve mě to, že to je na grandslamu," prohlásila jednatřicetiletá hráčka. V obou setech se ze všech sil snažila alespoň nedostat kanára. To se jí nakonec povedlo, k celkové spokojenosti tento dílčí - řekněme úspěch - pochopitelně nevedl.

"Bude to těžké skousnout, protože mě taková porážka fakt mrzí. Neměla jsem svůj den a nedala jsem tam ani balon. Nešlo to zvrátit. Ona hrála takticky velmi dobře, ale nedonutila jsem ji hrát hůř," rozpovídala se Strýcové o tragickém výkonu. Sama jej označila za pasivní.

Teď jen doufá, že si náladu spraví ve čtyřhře, do které nastoupí po boku světové jedničky Lucie Šafářové. "Máme ještě debla, tak se budu snažit, abychom dopadly dobře," slíbila Strýcová.

K prvnímu utkání nastoupí nově složený tým "Bucie" v pátek večer středoevropského času. Prvními soupeřkami českého páru budou Američanka Christina McHaleová s Britkou Heather Watsonovou.

1. 9. 2017 10:20

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama