"Snad si zpřetrháš achilovky." Martincová navzdory výhrám dostává nechutné zprávy

mih mih
4. 3. 2020 15:37
Postupně šplhá do první tenisové stovky, ale spoustě lidem leží v žaludku. Tenistka Tereza Martincová prožívá na okruhu úspěšné týdny, ovšem na sociálních sítích sklízí výhrůžné a nechutné zprávy.
Tereza Martincová
Tereza Martincová | Foto: Reuters

Že se to po prohraných zápasech na instagramech tenistů hemží výhrůžkami zhrzených sázkařů, je už téměř běžná věc. Před pár týdny to připomněla například jiná česká tenistka Markéta Vondroušová.

Té někteří uživatelé prostřednictvím sociálních sítí dokonce přáli smrt. "Jdi do p…, kvůli tobě jsem prohrál 150 eur. Jdi radši hrát kriket," zněl například jeden z těch umírněnějších vzkazů.

To Martincová nyní prožívá povedené období kariéry. Na turnaji v Dauhá se z kvalifikace prodrala do druhého kola a v něm je i na probíhajícím podniku v Lyonu, když v úvodní bitvě přehrála světovou devadesátku Rumunku Anu Bogdanovou. V živém žebříčku je už teď na 132. místě a blíží se vytoužené stovce.

Přesto je trnem v oku některých internetových individuí, kteří jí posílají někdy až nechutné zprávy. V úterý po postupu do druhého kola je zveřejnila na Instagramu.

"Doufám, že si zpřetrháš achilovky a už nikdy nebudeš hrát tenis," stojí v jednom z několik útočných vzkazů.

Vzkazy pro Terezu Martincovou
Vzkazy pro Terezu Martincovou | Foto: instagram

Další nevynechávají ani rodinné příslušníky a nadávají všem kolem české tenistky. 

Martincová si ale z útoků nic nedělá a ironicky za podobné zprávy svým "hejtrům" dokonce poděkovala. Nyní už se soustředí na další zápas, ve kterém se o čtvrtfinále popere se Slovenkou Viktórií Kužmovou.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

O byty po H-Systemu má zájem 58 z 60 jejich současných uživatelů

Dnes končí termín pro podání nabídek na odkup 60 bytů v Horoměřicích u Prahy po zkrachovalé společnosti H-System. Nabídku podalo 58 z 60 současných uživatelů bytů, dva konkurzní správkyni napsali, že o byt nemají zájem a vyklidí ho. Celková hodnota sídliště podle minimálních cen znaleckých posudků činí zhruba 210 milionů korun, řekli dnes šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel a Martin Junek, předseda bytového družstva Svatopluk, které sdružuje část bývalých klientů H-Systemu.

"Nabídky ještě můžou chodit. Dva ze současných uživatelů nemají o odkup zájem všech zbylých 58 podalo nabídku, a souhlasí tak s cenou, kterou určil znalecký posudek," řekl Pavel. Konkurzní správkyně obdržela také několik nabídek na odkup některých bytů od třetí strany. Obdržené nabídky by měl věřitelský výbor vyhodnotit v úterý 26. ledna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy