Leží v žaludku tenistkám, fanoušci ji milují. Šarapovovou dnes čeká velký návrat

Marii Šarapovovou dnes čeká velký návrat na tenisové kurty. Podívejte se v galerii, proč je tak rozpornou postavou současného tenisu
Maria Šarapovová oslavila před pár dny své třicáté narozeniny a dnes ji čeká první ostrý zápas po roce a čtvrt. Na ženském tenisovém okruhu nenajdete moc kontroverznějších osobností.
Ruská tenistka je bezesporu hvězdou na kurtu. Během své dosavadní kariéry vyhrála všechny grandslamové turnaje, French Open dokonce dvakrát.
K tomu přidejte titul z Turnaje mistryň, stříbro z olympiády v Londýně a 29 vyhraných menších turnajů a máte dohromady docela úctyhodnou sbírku trofejí.
Šarapovová se navíc může pyšnit luzným zjevem, který jí zejména v mužských kruzích získal podobně jako kdysi jiné Rusce Anně Kurnikovové řadu fanoušků.
Foto: ČTK
Sport ČTK Sport, ČTK
Aktualizováno 26. 4. 2017 7:35
Připomeňte si ve fotogalerii kariéru čerstvé třicátnice Marie Šarapovové, která se ve Stuttgartu po vypršení dopingového trestu vrací na kurty.
 

Právě se děje

před 16 minutami

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června, oznámila šéfka Sejmu

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června a případné druhé kolo o dva týdny později 12. července. Očekávaný termín voleb dnes oficiálně oznámila předsedkyně Sejmu, dolní komory polského parlamentu, Elžbieta Witeková.

Oznámené datum voleb chtěla vládnoucí strana Právo a spravedlnost (PiS). Její předseda Jaroslaw Kaczyński minulý týden rezolutně prohlásil, že volby budou nejpozději 28. června navzdory veškerým snahám opozice je překazit. Pohrozil přitom využitím "všech prostředků, jež má stát k dispozici".

Volby prezidenta byly původně vypsané na 10. května a PiS jejich konání chtěla prosadit za každou cenu i přes epidemii covidu-19. Umožnit to měl zákon o korespondenčním hlasování, jehož schválení ale zdržel Senát, v němž má většinu opozice. Proto se volby nekonaly ani do konce května.

Zdroj: ČTK
Další zprávy