Tak česká bojovnice otrávila americkou star. Djokovič padal, Emma levitovala

Marie Bouzková a její radost. Podívejte se na fotky z prvního dne Wimbledonu.
Hned v pondělí se na centrálním kurtu představil největší favorit, šampion posledních tří ročníků Wimbledonu, Srb Novak Djokovič. A loučil se s publikem vítěznými polibky.
Svému tátovi fandil v ochozech nejslavnějšího tenisového stánku světa i sedmiletý Stefan Djokovič. Fandil úspěšně, i když snadné to světová jednička v duelu s Korejcem Kwonem rozhodně neměla.
Djokovič doháněl brejk v prvním setu, druhé dějství dokonce ztratil a ve třetím setu znovu čelil nebezpečným situacím. Párkrát během utkání se dokonce ocitl na zemi.
Nepříjemné pády Novaka Djokoviče. Srb po utkání ocenil svého soupeře a přiznal, že se v prvním utkání na trávě po celém roce cítil "zrezivěle". “Ve třetím setu měl brejkbol, kdyby ho proměnil, zápas klidně mohl dopadnout opačně," prohlásil Djokovič po výhře 3:1 na sety.
av Reuters av, Reuters
28. 6. 2022 6:18
Za velkého zájmu fanoušků začal v Londýně tenisový Wimbledon. Domácí hvězdy Andy Murray a Emma Raducanuová rozdávaly radost, Novak Djokovič postoupil i přes nepříjemné pády, jedno velké překvapení zařídila Marie Bouzková. A nakonec pršelo jen krátce. Podívejte se na první den ve fotografiích.