reklama
 
 

Šarapovová chce být na US Open fit a vzdala účast v Cincinnati

13. 8. 2017
Maria Šarapovová neodehraje kvůli zranění ruky ani turnaj v Cincinnati. "Z preventivních důvodů před US Open jsem se rozhodla odhlásit," uvedla ruská tenistka.

Cincinnati - Zraněná ruka nepustí bývalou světovou jedničku Marii Šarapovovou ani do turnaje v Cincinnati. Ruská tenistka a tamní šampionka z roku 2011 se rozhodla účast zrušit po dohodě s lékaři. Kvůli problémům s předloktím odehrála v minulém týdnu ve Stanfordu jen jeden zápas a následně chyběla v Torontu.

Třicetiletá vítězka pěti grandslamů věří, že nepřijde o US Open, které začne za dva týdny. "V pátek jsem dorazila do Cincinnati a těšila se na zápasy, bohužel na doporučení lékařů a z preventivních důvodů před US Open jsem se rozhodla odhlásit," uvedla dnes Šarapovová a poděkovala pořadatelům za divokou kartu.

Právě na ně musí spoléhat, protože po trestu za doping stále nemá takové postavení v žebříčku, aby mohla startovat přímo v hlavních soutěžích. Nyní jí v pořadí WTA patří 149. místo. Než začala mít problémy s rukou, nehrála přitom téměř čtvrt roku kvůli zraněné noze.

V prvním kole turnaje v Cincinnati, který začne v pondělí, se Šarapovová měla utkat s vítězkou French Open a světovou dvanáctkou Jelenou Ostapenkovou.

autoři: Sport, ČTK | 13. 8. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama