Trapas ruské hvězdy. On neví, že k tenisu musí mít raketu? smáli se komentátoři

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
21. 4. 2021 14:39
Tak to se nepovedlo. Ruský tenista Andrej Rubljov si na turnaji v Barceloně utrhl pořádnou ostudu, když až na lavičce před rozehráním svého úvodního zápasu zjistil, že nemá rakety. Nakonec ale duel s Italem Federicem Gaioem vyhrál.
Rakety v zavazadlech Andreje Rubljova před utkáním v Barceloně chyběly...
Rakety v zavazadlech Andreje Rubljova před utkáním v Barceloně chyběly... | Foto: Reuters

Jako by nestačilo, že Rubljov před pár dny prohrál životní finále na Masters v Monte Carlu. Na následném podniku v Barceloně se k němu smůla přilepila ještě víc. 

V prvním kole měl volný los, a tak třiadvacetiletý Rus začal pouť španělským podnikem až v kole druhém. Nakráčel na kurt s taškami přes rameno, položil je na lavičku, rozepnul zip - a hle, rakety nikde.

Zatímco sudí a soupeř už na něho čekali u sítě, aby mohl proběhnout los a rozcvička, Rubljov se musel přiznat, že zapomněl rakety.

"Nemáte žádnou? Tak já vám pomůžu," nabídl se rozhodčí na umpiru. "Vyplétač vám je přinese co nejrychleji," dodal po telefonátu pořadatelům.

I pro komentátory televizního přenosu byl Rubljov terčem vtípků. "On si zapomněl raketu? To neví, že když chce hrát tenis, musí mít raketu?" zněl jeden z rýpanců.

Nutno dodat, že hned, jak sedmý tenista světa dostal náčiní do ruky, potvrdil roli favorita, lucky losera z Itálie porazil ve dvou setech 6:4 a 6:3.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 19 minutami

Prodeje léků na předpis stouply meziročně o desetinu

Prodeje léků na předpis v Česku v období od začátku července 2020 do konce června 2021 vzrostly meziročně o desetinu na 75 miliard korun, volně prodejných léků a doplňků stravy o pět procent na 27 miliard korun. Vyplývá to z dat analytické společnosti IQVIA. Hodnoty prodejů léků na předpis jsou uvedeny v cenách výrobce bez DPH, hodnoty prodejů v kategorii volně prodejných léků a produktů pro zdravotní péči jsou naopak měřeny v koncových cenách včetně DPH.

Zdroj: ČTK
Další zprávy