Sedí tohle tetování? A sledujte pozadí! Najdete na fotkách z Paříže všechny rozdíly?

Denis Chripák Jakub Šafránek Denis Chripák, Jakub Šafránek
9. 10. 2020 13:01
Najdete na každé ze šesti fotek všech pět rozdílů? Zkuste si mezi napínavými zápasy French Open otestovat svůj postřeh. Stačí na kterémkoliv s obrázků kliknout na místo, kde si myslíte, že něco nehraje. A pokud už si opravdu nebudete vědět rady, můžete si nechat poradit tlačítkem "ukázat rozdíly" vpravo nahoře.
 

Právě se děje

před 21 minutami

Do Česka může přijet pomoci s pandemií až 300 zdravotníků z USA a EU

Do Česka bude moci přijet na pomoc s epidemií nového koronaviru až 300 vojenských zdravotníků z členských států Severoatlantické aliance a Evropské unie. Možnost jejich až 90denního pobytu ve čtvrtek schválil Senát hlasy 47 ze 48 přítomných členů. Případné působení zahraničních vojáků v České republice podléhá podle ústavních pravidel souhlasu obou parlamentních komor. Dolní komora návrh schválila v úterý.

"V současné době nelze zcela konkrétně specifikovat podobu této pomoci, jelikož se bude odvíjet od možností a nabídky spojeneckých zemí a aktuální potřeby ČR," stojí ve vládních podkladech pro zákonodárce.

Působení armádních lékařů a zdravotníků zatím nabídly po české žádosti Spojené státy. Skupiny Národních gard Texasu a Nebrasky mají mít celkem 28 členů. "Předpokládá se, že by se jednalo celkem o čtyři týmy po zhruba sedmi členech, které by vedl lékař. Americké týmy již mají zkušenost se zvládáním pandemie z USA a měly by vlastní vybavení," uvedla vláda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy