Řecké svaly drtí konkurenci, Murrayho řev nespasil. Martincové fotili tetování

Řecké svaly drtí konkurenci, Murrayho řev nespasil. Martincové fotili tetování
Karolína Plíšková postoupila do druhého kola. Ve středu jí k tomu stačilo pouhých osm minut tenisu. Současná česká jednička zvládla velmi rychle dohrávku s krajankou Terezou Martincovou, zápas v úterý před 23. hodinou skončil kvůli nočnímu klidu za stavu 7:6, 5:5.
Kruté pro Martincovou. Obě kamarádky si u sítě podaly ruce, krátce po zvěčnění tohoto momentu Plíšková ještě sympaticky Martincovou objala. I tak si statečně bojující rodačka z Prahy po utkání pobrečela.
Jak vidno z fotografií agentury Reuters, česká tenistka opět zaujala svým vzhledem. Jejích obrázků, z nichž většina se zaměřila právě na rozsáhlé tetování, se ve výběru objevilo mnohem víc než fotek vítězky Plíškové.
Největší favorit mužské dvouhry Novak Djokovič nevstoupil do turnaje nejjistěji, s Korejcem Kwonem v prvním kole nečekaně ztratil set. Ve druhém utkání už ale předvedl impozantní, takřka bezchybný tenis.
Foto: Reuters
av Reuters av, Reuters
30. 6. 2022 6:00
Tenisový Wimbledon má za sebou třetí hrací den. Domácí Britové tentokrát odcházeli zklamaní, na centrálním kurtu hned po sobě vypadly jejich velké naděje, Emma Raducanuová i Andy Murray. Téměř dokonalý výkon podal Novak Djokovič, znovu zářila i Maria Sakkariová. Dohrávalo se české derby. Projděte si středeční dění ve fotografiích.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy