Přiznala románek, ale na kurtu je zoufalá. Bouchardová nestačí na hráčky třetí stovky

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
30. 9. 2019 10:29
Už neví, co má dělat. Kanaďanka Genie Bouchardová nepoznala tenisovou výhru už od února. Sérii porážek natáhla na třináct a netuší, jak z krize ven. Média tak víc než výkony řeší její čerstvý románek s investičním makléřem.
Eugenie Bouchardová
Eugenie Bouchardová | Foto: Reuters

Když se před měsícem rozloučila s US Open hned po prvním vystoupení, rozhodla se ze sebe před novináři trochu sejmout tlak a oznámit, že už od sebe letos moc neočekává. 

"S trenérem jsme se domluvili, že zbytek letošní sezony pojmeme hlavně jako přípravu na tu nadcházející. Objedu sice ještě nějaké turnaje, ale budu hlavně pracovat na fyzičce. Porážky mě unavují, nevím co s tím, nezastírám, že už se na nějakou výhru zase těším," přiznala Bouchardová. 

Pětadvacetiletá tenistka totiž slavila vítězství naposledy na únorovém turnaji v Dubaji, kde pak vypadla v druhém kole. Od té doby absolvovala další tucet turnajů, ale bez úspěchu. 

Z někdejší páté hráčky světa a finalistky Wimbledonu je rázem až 151. tenistka na okruhu, takže musí hrát turnaje nižší kategorie. Naposledy si minulý týden zahrála americký podnik Templetonu s dotací 60 tisíc dolarů, kde nestačila na až 266. hráčku světa Gabrielu Talabovou z Rakouska.

"Řada hráčů si prošla těžkými časy a dokázala se vrátit na vrchol. Dokud bude ve mně hořet ten správný oheň, stále je možnost, že se dokážu vrátit. Je to jen o tom, že musím tvrdě makat," věří Kanaďanka.

Jestli v ní hoří tenisový oheň ví jen ona sama, ale že v ní zaplála láska, je jisté. Na začátku září se poprvé ukázala na veřejnosti s novým partnerem Connorem Davisem, investičním bankéřem a bratrem slavné americké supermodelky Hannah Jeterové. Jejich fotky obletěly přední stránky světových bulvárních plátků.

Na pláži v Miami se oba pohybovali mezi normálními smrtelníky a svou náklonnost k sobě rozhodně neskrývali. Na sociálních sítích se to tak začalo hemžit zlými hlasy, podle kterých bere Bouchardové tenisovou sílu právě čerstvý vztah. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy