Přijde tenis o sexbombu a módní hvězdu? Cibulková prý přemýšlí o konci kariéry

Sport Sport
11. 10. 2018 6:13
Slovenská tenistka Dominika Cibulková ukončila pro letošek sezonu a poprvé promluvila o tom, že by mohla brzy ukončit kariéru.

Konec sezony

Osmifinále Wimbledonu 2018: Dominika Cibulková
Osmifinále Wimbledonu 2018: Dominika Cibulková | Foto: Reuters

V nejlepším se má skončit, jako by si řekla slovenská tenistka a uzavřela pro letošek svou sezonu. Na asijském turné si připsala dvě čtvrtfinálové účasti a vrátila se alespoň do první třicítky, odkud po nevyrovnaných výsledcích hlavně v první polovině sezony spadla.

"Kdybych měla šanci se dostat do první desítky, tak bych to nějak ubojovala. Ale takhle mi nepřijde rozdíl, jestli jsem 28., 21. nebo 18.," řekla slovenskému deníku Šport.

Zároveň přiznala, že už se jí v hlavě točí myšlenka na konec kariéry a klidně se může stát, že už ta příští bude poslední. "Je předčasné o tom mluvit, ale je pravda, že už se o tom bavíme, ale konzultuji to jen s nejbližšími," dodala devětadvacetiletá hráčka.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 hodinami

Lukašenko vyřeší problém s migranty na polských hranicích do konce roku, slíbil

Bělorusko se do konce roku pokusí vyřešit problém s migranty na své západní hranici, slíbil běloruský vůdce Alexandr Lukašenko v rozhovoru, který zveřejnila ruská agentura RIA Novosti. Evropská unie obviňuje Lukašenkův autoritářský režim, že migrační krizi na vnější hranici EU vytvořil v odplatě za sankce, které unie uvalila na Minsk kvůli porušování lidských práv, potlačování opozice a zfalšování loňských prezidentských voleb. Lukašenko obvinění odmítá.

Polsko a částečně i Litva od léta čelí náporu tisíců migrantů, převážně z Blízkého východu, kteří se pokoušejí překročit hranice a dostat se dále do Evropské unie, cílem je často Německo. Migrační krize se vystupňovala na podzim, Varšava se rozhodla začít stavět na hranici s Běloruskem 5,5 metru vysokou zábranu. S Lukašenkem, jehož legitimitu EU odmítla po loňských volbách uznat, minulý měsíc dvakrát telefonicky hovořila končící německá kancléřka Angela Merkelová.

"Já jí (Merkelové) rovnou řekl, že se vynasnažím vyřešit tento problém do Nového roku, protože jej nepotřebujeme. Lidé (migranti) se potloukají po Minsku a Grodnu," uvedl podle ruské agentury Lukašenko.

Bělorusko podle něj požádá uprchlíky z Blízkého východu, kteří se v zemi nacházejí legálně s turistickými vízy, aby se vrátili zpět domů, protože "humanitární koridor" vedoucí do vytouženého Německa nebude. Dodal, že do Iráku se z Běloruska už vrátila více než tisícovka běženců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy