Přejí jí smrt, AIDS i všechnu smůlu světa. Vondroušová zveřejnila šokující vzkazy

av av
28. 3. 2019 20:32
Markéta Vondroušová zažila na amerických turnajích v Indian Wells a Miami nejlepší týdny kariéry, přesto nemohla Spojené státy opustit v ideálním psychickém rozpoložení. Po porážce s Karolínou Plíškovou její telefon zaplavily nenávistné vzkazy, pravděpodobně od neúspěšných sázkařů.
Markéta Vondroušová.
Markéta Vondroušová. | Foto: ČTK

Teprve devatenáctiletá hráčka podobně jako další tenisté okusila odvrácenou stranu tenisu a jeden z velkých problémů spojených se zdánlivou anonymitou internetu.

Autoři šokujících vzkazů Vondroušové vyhrožují smrtí, přejí jí pohlavní choroby a při svých urážkách sahají k nechutným vulgaritám. Ukázky těchto expresivních výlevů si můžete prohlédnout na přiložených snímcích, které Češka zveřejnila na svém Instagramu. A není to ani trochu příjemné počtení.

Tenhle "fanoušek" ve svém výlevu Vondroušovou vulgárně uráží a přejí jí AIDS a smrt.
Tenhle "fanoušek" ve svém výlevu Vondroušovou vulgárně uráží a přejí jí AIDS a smrt. | Foto: Instagram Markéta Vondroušová

"Tolik vzkazů. Děkuji vám lidi," napsala Vondroušová k fotografiím, přičemž své ironické poděkování doplnila srdíčkovými emotikony.

"Věřil jsem ti," zní jeden ze vzkazů naznačující, že jsou za nechutnými reakcemi skutečně sázkaři, kteří ve čtvrtfinále turnaje v Miami vsadili na Vondroušovou. Mladičká hráčka vedla ve druhém setu nad zkušenější Plíškovou už 3:0, poté ale prohrála pět her za sebou a nakonec padla po setech 3:6, 4:6. Především kvůli tomu pak musela číst celou řadu výhrůžek i přání smrti.

Ve Spojených státech česká hráčka zaznamenala obrovský úspěch, v Kalifornii porazila Rusku Kasatkinovou, Lotyšku Ostapenkovou a dokonce světovou dvojku Rumunku Halepovou, na Floridě zase dokázala vyřadit krajanku Strýcovou, znovu šampionku Roland Garros Ostapenkovou a také světovou čtrnáctku Belgičanku Mertensovou.

Podívejte se na výhružky a urážky, které Vondroušové po turnaji v Miami přistály na mobilním telefonu:

"Přeju ti všechnu smůlu světa." To je asi ten nejméně drsný z těchto vzkazů, jichž se v tomto případě Vondroušové dostalo.
"Přeju ti všechnu smůlu světa." To je asi ten nejméně drsný z těchto vzkazů, jichž se v tomto případě Vondroušové dostalo. | Foto: Instagram Markéta Vondroušová
Z této snůšky vulgarit vyčnívá jediná slušná věta: "Věřil jsem ti."
Z této snůšky vulgarit vyčnívá jediná slušná věta: "Věřil jsem ti." | Foto: Instagram Markéta Vondroušová
"Jsi hrozná, používej mozek." Další nenávistné vzkazy, které putovaly k Vondroušové.
"Jsi hrozná, používej mozek." Další nenávistné vzkazy, které putovaly k Vondroušové. | Foto: Instagram Markéta Vondroušová
"Tolik vzkazů. Děkuji vám lidi," napsala Vondroušová v reakci na nechutné výlevy.
"Tolik vzkazů. Děkuji vám lidi," napsala Vondroušová v reakci na nechutné výlevy. | Foto: Instagram Markéta Vondroušová
 

Právě se děje

před 38 minutami

ČEZ dostal od úřadu pro jadernou bezpečnost povolení pro nový zdroj v Dukovanech

Společnost Elektrárna Dukovany II ze skupiny ČEZ toto pondělí získala od Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) povolení k umístění nového jaderného zdroje v Dukovanech. Sdělil to mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. Podle firmy jde o jeden z nejvýznamnějších přípravných kroků před zahájením stavby a výběrem dodavatele. Příprava a zpracování dokumentace pro licenční řízení trvala pět let a její součástí bylo přes 200 odborných studií, analýz a rozborů, uvedl ČEZ.

SÚJB dnes na svém webu uvedl, že na posouzení žádosti spolupracoval tým inspektorů úřadu, specialistů Státního ústavu radiační ochrany a dalších expertů. Správní řízení trvalo téměř 12 měsíců. Byla při něm hodnocena zadávací bezpečnostní zpráva a další dokumenty, které se podle atomového zákona k žádosti přikládají. "Z hodnocení nevyplynuly žádné skutečnosti, které by vydání povolení bránily," řekla předsedkyně SÚJB Dana Drábová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy