Navrátilová je v nedohlednu, Krejčíková ale po dalším triumfu dotahuje Vaidišovou

Navrátilová je v nedohlednu, Krejčíková ale po dalším triumfu dotahuje Vaidišovou
Barbora Krejčíková v neděli získala svůj druhý titul v řadě, když ovládla silně obsazený turnaj v Ostravě.
Odpoutala se tím od Renaty Tomanové, která získala na okruhu WTA čtyři tituly. Krejčíková kromě Ostravy triumfovala v Praze, Štrasburku, Tallinu a především na French Open.
O dva tituly méně než Krejčíková má na kontě její deblová partnerka Kateřina Siniaková. Tři turnaje WTA vyhrály kromě ní také Radka Zrubáková a Klára Zakopalová.
Dva singlové tituly na profesionálním okruhu vyhrály Radka Bobková, Iveta Benešová, a Barbora Strýcová (na snímku).
Foto: Reuters
ČTK yac ČTK, yac
Aktualizováno 9. 10. 2022 20:27
Barbora Krejčíková v Ostravě ovládla už pátý titul v kariéře a v historickém záznamu českých a československých tenistek opět poskočila vzhůru.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 17 minutami

V Česku se čím dál víc lidí nakazí akutními respiračními nemocemi, nákaza chřipkou roste hlavně u dětí

V Česku dochází k nárůstu akutních respiračních infekcí včetně chřipky a respiračně syncytiálních virů. Ukazují to údaje Státního zdravotního ústavu. V některých evropských zemích včetně sousedního Německa už se chřipka šíří se střední intenzitou, v Česku zatím počet případů roste hlavně u dětí ve věku šest až 14 let. Ústav ale upozorňuje na to, že vzorků, které lékaři odesílají do národní referenční laboratoře, není dostatek.

"Ve 48. týdnu 2022 se nemocnost akutních respiračních infekcí v Česku zvýšila o téměř 15 procent. Nárůsty nemocnosti jsou evidovány ve všech krajích a ve všech věkových skupinách, což odpovídá zvyšujícím se počtům pozitivních záchytů chřipkových virů a dalších respiračních agens v populaci," uvedl ústav.

Zdroj: ČTK
Další zprávy